Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam a babámnak, ha csak...

Árthattam a babámnak, ha csak most tudtam végleg letenni a cigit? 7 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2008. márc. 15. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem ártottál még!De mostmár tényleg ne cigizz.Én mind a 2 fiammal,kb 7hetesen tudtam meg,hogy terhes vagyok,egész addig amíg nem tudtam,addig én is cigiztem.Viszont amikor már biztossá vált,abban a pillanatban leraktam a cigit.Eggyik gyereknek sincs semmi baja. 26 hetes kismama
2008. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A baba fejlődésében az első pár hét a döntő, idegrendszer szempontjából. Sok kismamam pl, még dohányzik, vagy buliban iszik egy kicsit, vagy antibiotikumot szed, és nem is tudja, hogy már terhes....

Bartátnőm mindkét terhessége alatt dohányzott, napi 3-4 szálat szívott, és egészséges, gyönyörű keresztfiaim vannak. De van olyan kismamam is aki megundorodik a cigitől, és rás em gyújt a terhesség alatt. Mindenképp jó, hogy leraktad, szerintem nem lesz baj...

Remélem majd én is le tudom rakni ha pocaklakóm lesz:)

2008. márc. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy a fontos, hogy most leraktad,nem lesz baj,csak maradjon így és akkor Te mindent megtettél.

Boldog babavárást!

2008. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a hetedik héten tudtam meg,hogy van béka,és addig bagóztam is,meg kétszer berúgtam,és fizikailag megterhelő melót végeztem.Mi van most?Egy erős kis 30 hetes rúgkapa a pociban:)Ne aggódj!
2008. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 7 hetesen tudtam meg, hogy baba lesz, cigiztem előtte. Aztán itt ül az ölemben a 4 hónapos kis virgonc és éppen azt mondja: ÁÁÁHHŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :D
2008. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És te mennyit szívtál addig amíg nem tudtad?
2008. márc. 16. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdés, hogy te mennyit szívtál? Azért pl. napi egy doboz már nem biztos hogy olyan jó....

De ha pár szálat csak, az szerintem nem okoz talán gázt. Sokan elmennek még egyet bulizni és bepiálnak, vagy rágyújtanak..stb. amikor nem tudják még hogy terhesek.

2008. márc. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!