Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a poci 14 hetes terhesen?

Mekkora a poci 14 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Én holnap töltöm a 14. hetet, és már én úgy gondolom látszódik. Mostantól már nőni fog hirtelen? Annyira várom már:-)
2008. márc. 14. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor a tesztem pozitiv lett már akkor azt hittem latja mindenki, hogy állapotos vagyok, mert olyan boldog voltam! :-) Igazából olyan 16 hetesen kezdett el valami látszódni, de azt lehetett zsirpárnának nézni inkább. De olyan 20 hetesen már látszódott, hogy állapotos vagyok. Amúgy az is egy lényeges dolog, hogy milyen ruhákat hordasz, vegyél fel olyan ruhát vagy felsőt amiben jól látszik a pocakod.
2008. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk én hasas voltam előte is de 14 hetesen már fényképezkedtem mert szépen látszot és csak kismama nacit tudtam már hordani mert a többi nem ért össze:)
2008. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vasárnap töltöm be a 14. hetet, de már nem tudom letagadni a babát. Babonából a 12.hétig titkolni akartuk a szülők + mindenki más előtt, de rajtam nagyon korán meglátszott, és ki is derült előbb.
2008. márc. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon változó. Bár én is az előttem szólókhoz tartozom, akiken elég hamar látszódott.Emlékszem amikor a 12. héten mentem a dokihoz, megkérdeztem , hogy ez lehet-e már a babó.Rám mosolygott és mondta, hogy nem.Viszont ilyenkor sokkal fentebb kerülnek a belek, a gyomor, stb.Ilyenkor szerintem mindenki a napi pocaknövekedést szeretné látni.De türelem!

15 hetes kismami

2008. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozván az előttem szólókhoz kb.20.hét környékén kezd látszani persze ez egyénektől függő.Az első terhességemet már a 16. héten nem lehetett letagadni.Most várom a másodikat még nagyon pici csak 6 hetes,de már érzem,hogy nagyobb a méhem mint volt.Boldog baba várást kívánok!
2008. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm három hónapos terhes, és már 85 ös a derékbősége, holott 60-62 es szokott lenni

első babájával meg minimum 120 as volt a kerülete, rettenetesen nagy hasa volt.

2009. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az unokatesóm 5 és fél hós terhes, de akkora hasa van, mnitha a hetedik nyoldadik hónapban lenne, azzal a különbséggel, hogy nincs lennt a hasa, vékony csaj, és nagyon csucsos meg szélességre is gömbölyödik neki, lehet vagy 115-120 as a derékbősége, eredetileg olyan 70 es szokott neki lenni, az is csak azért mert könnyen puffad.

szal kb már 10 kilóval nehezebb, de nem zsírban, hanem babában, nem vár ikreket, szerintem sok a magzatvize.

Az első babával is ilyen nagy hasa volt. Utolós hónapban is olyan sokat és hirtelen nőtt neki mnit a kezdetektől. neki már 2 hónaposan is látszott rendesen, van akinek 9 dik hóban sem kakora a hasam int neki 12 hetesen :)

4 hónaposan már totál ki volt neki fordulva a köldöke. Azt hittem ilyen nincsen. egy hónapja láttam a csajt leőtte, megm ost, azótak étszer akkora lett neki.

Van két másik ismerősöm, ők is évkonyak, de nekik az utolsó pillanatban is laig volt hasuk, kerek volt, meg csucsos, dem égis picike.

2009. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!