Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes vagyok. A múlthéten...

36hetes vagyok. A múlthéten becsípődött egy ideg a fenekemben és azóta alig tudok menni. Elmúlik ez még a szülésig vagy így maradok? Miért nem akar múlni egy kicsit sem?

Figyelt kérdés
Mert teljesen elrontja az utolsó pár hetemet.Szinte mindent fájdalmas csinálni,főleg este felkelni wc-re.Amúgy is járok 20percenként,de elég kellemetlen kimászni a pocak miatt is h
2008. márc. 14. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, elmehetnél orvoshoz, hátha tud segíteni.

de addig is azt tudom tanácsolni, hogy kend gyulladáscsökkentő kenőccsel (Voltaren Diclofenac...) ezket lehet, nekem is izületi gyulladásom van a derekamban. Akár naponta többször jól bemaszírozni, hogy kicsit fájjon a maszírozás, de ne nagyon. Nekem másnapra el szokott mulni.

De ha nem válik be, menj orvoshoz.

2008. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehagyták a végét pedig még írtam egy csomót.Na mindegy.A lényeg az h ha egyhelyben vagyok,ülök fekszek semmit nem érzek megsem tudom mutatni hol fáj.Csak ha megyek.Nem tudnám hol bekenni mert semmit nem érzek ha megnyomom akkor sem.Csak menni nem bírok.Fura nem?
2008. márc. 14. 15:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és mondtam az orvosnak,de nem mondott semmit se ő se a védőnő.
2008. márc. 14. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Bár én még kisterhesnek számítok hozzád képest, de nekem vagy a csípőm szokott már most becsípődni vagy pedig az valami far csont, de iszonyat, hogy mennyire nem tudok tőle menni.amikor előjön / és általában front érzékenyen jön elő, csak amióta babát várok/ akkor a párom esténként egy 10 percet szokta masszírozni és 3 nap alatt el is múlik.Mi a terhességcsíkok ellene olajjal oldjuk meg a dolgot, az jól csúszik.Remélem beválik nálatok is.

2008. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is becsípődik gyakran egy ideg...gondolom attól,hogy kitágultak a szalagok baba miatt.Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni..fekvés.Meg kell egy mozdultat,amikor kicsípődik.Ez lagalább annyira fáj,mint amikor be,de utána nincs semmi gond:)Hogy mikor csípődik ki?Ez eléggé lutri,nekem eddig 1,5 hét volt a rekord.
2008. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem meg a baba fekszik rajta egy idegen ami oda sugároz.Nekem is szokott és akkor lefekszem egy kicsit oldalra fordulok áthelyezkedik és elmúlik.Van hogy naponta nagyon sokszor meg kell ezt csinálnom.Még az ágyig is nehéz olyankor elmenni.További boldog babavárást.

32 hetes kismama

2008. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is elég sokszor becsípödik a csipőm jégzselét használok feltettem kérdésbe lehet -e nem válaszolt seni gyógyszertárba azt mondták mehet nem lesz semmi bajunk Tőle.

Próbáld meg, remélem használ Neked is! Jó egészséget!

28 hetes kismama

2008. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!