Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek olyan kismama...

Van közöttetek olyan kismama akinek a dereka fáj úgy mintha becsipődött volna egy idegszál? Nekem igy van.36 km

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a terhességem előtt volt egy ideg becsípődés a csípőmbe, ami azóta is előjön néha(mint pl.: ma is). Ilyenkor nem nagyon tudok mozogni, ha fekszem csak úgy tudok átfordulni a másik oldalra, hogyha a férjem fogja a lábam és a másik kezével löki a csípőm. Nagyon rossz, remélem elmúlik, ha megszülök! :o)

Amúgy nekem csak az segít, hogyha pihenek sokat!

35 hetes kismama

2010. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen, kb. a 26. hét tájékán, iszonyuan fájt alig tudtam megmoztulni. Lazábbak most az izmok, és könnyebben huzodnak meg. Én egy napig birtam, aztán nem. Megkértem a páromat masszírozza meg. Meg egy kis orvosi zsájával bedörzsölte. Másnapra kutyabajom sem volt.
2010. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megnyugtató hogy nem csak én vagyok igy .remélem elmulik ha megszúlök.jó babavárást
2010. febr. 1. 17:05
 4/12 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok és egy ponton én is úgy érzem becsípődött az ideg, nagyon tud fájni. Elvileg szülés után elmúlik
2010. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fúúúúúúúú ne is mondd........alig bírok felállni, átfordulni. Utána ha lépek pár lépést, vagy elhelyezkedem elmúlik, de iszonyatosan tud fájni, nyilallni.
2010. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen terhesség alatt és vajúdás alatt még jobban fájt. Szülés után még 1-2 hónapig fájdogált elmúlt szerencsére.
2010. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én 35-töl 38hetes koromig szenvedtem vele!!elmulik neagodj 39hetes mami
2010. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt. És a szüléssel sem múlt el. Emlékszem a szobatársaim mennyit mosolyogtak rajtam, mikor a babámmal bicegtem a pelenkázóhoz, hogy tisztába tegyem. Meg az ágyamon alig tudtam megfordulni, hogy megszoptassam. Itthon is előjött párszo, aztán egyszer csak abbamaradt.
2010. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*párszor
2010. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt, kb. 36. héten kezdődött, egy ponton fájt iszonyúan, pár nap után már alig bírtam menni. Én felkerestem egy gyógytornászt, aki egyből megállapította, hogy el van fordulva a medencém a terhesség miatt. 1 óra alatt helyrerakta, és másnapra kutya bajom sem volt! Lehet, hogy Neked sem ártana keresni egy jó gyógytornászt.
2010. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!