Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van közöttetek olyan kismama...

Van közöttetek olyan kismama akinek a dereka fáj úgy mintha becsipődött volna egy idegszál? Nekem igy van.36 km

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
34 hetesen volt ilyen gondom, bőgtem minden mozdulatnál, nagyon-nagyon fájt. Tényleg becsípődött egy ideg, a dokim már ott tartott hogy sürgős mr, neurológus konzultáció és császár mindenképp. Bőgtem aztán már ezért is, mert nagyon besz..tam, de egy hét múlva elmúlt, és simán megszültem, azóta a vállamnál jött elő (vagyis följebb a gerincemen), akkor egy hétig a párom hordta a kicsit oda hozzám szopizni, de az is elmúlt. Pihenj sokat! És be lehet kenni vékonyan voltartennel, vagy ilyesmivel.
2010. febr. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hát most egy kicsit aggódom, remélem én elkerülöm a dolgot, bár mégcsak 16 hetes vagyok de már kb a 8. héttől érzem, hogy este mikor lefekszem a combom oldal elkezd zsibbadni és nagyon fáj, inkább a bal oldalam, akkor is ha például a jobb oldalamon fekszem. Sokszor erre ébredek hogy a derekammból kiindulva fáj. Az orvos kérdezte hogy nincs e gerincsérvem, mondtam hogy nem tudik róla, most azonban ahogy mondtátok a tüneteket hát elég aggasztó.

2010. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!