Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhességem végén el...

Ha a terhességem végén el kell költöznöm és területilág más kórházhoz tartoznék már. Attól még szülhetek az előző területi kórházban? A magándokim is ott dolgozik.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem jelented át magad az uj cimre addig akkor sztem igen
2009. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Úgy tudom , hogy bármelyik kórházban szülhetsz , az nem attól függ , hogy hol laksz! Főleg , ha a dokid is ott dolizik.

2009. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia én sem abban a kórházban szültem ahová tartozom mi ezt így oldotuk meg,fogadott orvosom már a szülés előtt 4-5 hétel befektetett a kórházba.Én ugy halótam hogy a mentő abba a kórházba vissz ahová tartozól,meg azt is halótam hogy a választott kórházbol kell kérni papírt az orvostól hogy te ott szeretnél szülni.Szerintem járj utána kérdezd meg a védőnőt vagy magándokidat.
2009. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv,

Nekem az állandó lakcímem a nagyszüleimnél van, Bp zugló, de nem ott lakok, hanem Tarcsán, így nem az Uzsokiba megyek szülni(Zugló), hanem a Flórba. Amúgy úgy tudom, hogy a szülés az nem terület függő, ezzel mehetsz bárhová, pláne ha van dokid ott. Jó azért mondjuk a távolság az ne Pécs-Budapest legyen, de ha pl maradva Pécsen laksz, de Pesten indul meg a szülés, akkor ugyan úgy el fognak látni, és nem dobnak ki az újszülöttel, hogy megvan sipirc haza, csak amikor ténylegesen hazaengednek. (kérj tőle egy igazolást, hogy oda vigyenek a mentősök, ha szülnél, mert előfordulhat, hogy a ter illetékesbe vinnének csak)

2009. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én keszthelyen laktam, mikor kiderült a baba, de a kesztehelyi cím csak az ideiglenes lakcímemre volt beírva, de nem szóltak érte, aztán következő alkalommál ár celldömölkre mentem, mert ott ismerem a dokit, meg mert összevesztem a keszthelyi orvossal:)) és cellben sem szóltak értem, hogy keszthelyen lakom, és mégis ott szeretnék szülni:) Azt mondták, nekik édes mindegy, hogy hol laksz, ha be tudsz menni szülni, mert ha mentő kell, akkor területi szerinti kórházba visz be...

Boldog Pocakosodást!

34+5 hetes km

2009. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!