Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja leestem 120 cm...

Két napja leestem 120 cm magasból lehet baj?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem magasság, de azt mondták menjek nyugodtan, ott a lépcső. Sötét volt és bátran leléptem a semmibe. Aztán a lépcső is ott volt kb. másfél méterre, arra ráestem a megódencém jobboldalával és mint a rajzfilmbe, visszapattantam hanyat a földre. Most vagyok a 8. héten. Nagyon megijedtem, lila vagyok, de nem véreztem nem görcsöltem azóta sem. Valaki esett már el? Mi baj lett belőle?
2008. márc. 13. 23:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat a "megódence" az medense szeretett volna lenni.
2008. márc. 13. 23:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Az eszem áll meg! Ezt most sem sikerült leírni, de biztosan érthető. Pedig átolvastam!?!?!?
2008. márc. 13. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a hasadat nemérte az ütés?ha ez a baba életképes semmi baja nem lessz. ez mikor történt?
2008. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,h barmi baj is lenne a babaval,de

szerintem azert jobb ha elmesz az orvosodhoz,h Te is teljesen megnyugodj,h a babadal semmi gond nincs.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. márc. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lett baja a babának,főleg hogyha nem is ütötted meg a hasadat.Meg szerintem még olyan pici az a baba,hogy tökéletesen védve van odabent,még ha megütötted volna a hasad,szerintem még akkor sem lenne baja.De azért a bizti kedvéjért menj el orvoshoz még ma,mondd el hogy elestél,majd csinál egy uh-t és teljesen megnyugszol,mert mi itt írhatunk akármit,te akkoris csak azon fogsz gondolkodni,hogy "biztos minden oké-e"és a sok idegeskedéssel viszont már ártassz a babának..Én estem el terhesen de nem ütöttem meg magam,csak a térdre este azt hiszem,olyan 20 hetesen,de én is elmentem dokihoz,mert tudtam,hogy amíg ő nem mondja ki hogy minden oké,addig ugysem tudtam volna megnyugodni.
2008. márc. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett baja a babának, hiszen nagyon pici még, jól körbe van véve. Meg ha nem is ütötted meg a hasad, és nem volt semmi görcs és vérzés, akkor biztos nincs semmi baj. Bár menj el mindenképp orvoshoz, hogy biztos legyél benne, meg hát magad miatt is, lehet, hogy megrepedt a medencéd.
2008. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Elmegyek dokihoz minden képpen, mert még egyáltalán nem látott, ugyanis nem volt itthon, azt sem tudja, hogy babát várok. A hasamat valóban nem érte ütés. Valaki kérdezte mikor történt, úgyhogy akkor pontosítok, kedden.
2008. márc. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!