Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha terhességem...

Normális ha terhességem kezdetétől hüvelyfolyásom van? 27 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
A fogadtt dokimnak mondtam többször is, hogy folyásom van és hogy zavar a "szaga" mert én érzem és ilyenkor ugye az ember azt gondolja, hogy mindenki más is érzi. De szerinte nincs semmi gond. normális dolog ez?
2008. márc. 13. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen a folyás természetes a terhesség alatt és sajna a terhesség előrehaladtával fokozódhat is. Addig normális míg nem csíp, mert akkor fertőzésre utalhat. Üdv. 33. hetes kismama
2008. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, csak nem szagos, hanem sárga és sok. Viszont az én dokim is azt mondja, hogy semmi gond. Akkor gondolom el kell, hogy higyjük?!
2008. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van bőven,van hogy híg,átázik a t.betét is majdnem,és sajnos van hogy sárga,én kaptam rá 2x is kúpot, de a sárga szín csak nem múlik.

Ha érzed hogy szagos,azért minden alkalommal említsd meg a dokinak,de sztem nem lesz baj.

2008. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van.És az én dokim azt mondta,hogyha a kismamáknak nem lenne folyásuk,akkor nem járnának annyiszor orvoshoz sem a terhesség alatt.

Üdv 22 hetes kismama

2008. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!