Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 120 és 160 közötti ctg érték...

120 és 160 közötti ctg érték jó? Többnyire aludt a babám.

Figyelt kérdés
34 hetes kismama
2008. márc. 13. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia ! Kettő vonal van a papírodon. A felső aminek az adatai 120 és 160 között van, az a magzatod szívhanja, ami ha ebben a tartományban volt akkor jó.

Az alsó csík, méhtevékenység. Amin ha csúcsokat látsz, az már nem olyan jó, ha rendszeres csúcsokat az már rendszeres fájástevékenységre utal.

De kérdezd meg, az ott dolgozóktól, ha valami érdekel. Én is így teszek. További boldog babavárást!!!!

2008. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd szerintem tökéletes. Nekem 160 volt nyugalmi állapotban. Mozgás közben volt, hogy a 200-at is elérte (szintén 34. hét). A dokim szerint ez teljesen jó. Szerintem meg sok. Dehát neki kell tudnia. Amúgy nekem alsó vonal nem volt, csak egy korongot kaptam...
2008. márc. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:) köszönöm:)
2008. márc. 14. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!