Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes ikerterhes vagyok!...

10 hetes ikerterhes vagyok! Az lehet, hogy már most van pocim?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. ikerterhességnél meg főleg. kétpetéjü vagy egy?
2008. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta elképzelhető, hogy 2 petéjűek.
2008. márc. 13. 11:28
 3/10 anonim válasza:
Szia! Én azt akarom tőleg kérdezni, hogy hány hetesen tudtad meg, hogy ikreid lesznek? Rögtön az első vizsgálatkor?
2008. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az első UH-n, az hetesen 2 petezsákot látott a doki, de akkor még azt mondta az egyik felszívódhat. Majd a 8. heti UH-n már 2 szívhangunk volt. :)
2008. márc. 13. 12:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt az első UH időpontja, az 5 hetes volt
2008. márc. 13. 12:05
 6/10 anonim ***** válasza:

Irigyellek, én is szerettem volna ikreket, van a családban 3, de egy babám van 27 hete a pocimban:-)

Nekem az egy is látszott 10 hetesen, úgyhogy az ikrek nyugodtan látszódhatnak már:-)

Azt honnan tudják megállapítani , hogy 1 vagy 2 petéjüek?

2008. márc. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Majd csak ha megszülettek! :) Ill. 4D-n is lehet látni fogják már. Ha egypetéjűek akkor vagy 2 fiú vagy 2 lány és tojások :). Ha kétpetéjűek akkor lehet 2 fiú 2 lány, ill. egy fiú és egy lány, de nem tojások!
2008. márc. 13. 12:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Gratulálok az ikerterhességedhez, vigyázz nagyon magadra!

Csak megjegyzésként mondom: A terhesség elején is megállapítható az egy- illetve kétpetéjűség. Úgyanis az egypetéjűek egyazon petezsákban vannak, míg a kétpetéjűeknek külön-külön van petezsákjuk. Ezért van az, hogy a kétpetéjű ikreket korán észrelehet venni, viszont az egypetéjű ikerterhesség gyakran csak később derül ki.

Minden jót!

2008. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pocim, most vagyok 22 hetes ikres kismama. Jelenleg akkora a hasam mint egy 8-9 hónaposnak, úgyhogy te is erre számíthatsz. Az enyémek 2petéjűek és már 8 hetesen látták, hogy 2 petezsák, a 21 hetes nagy vizsgálaton egyrészt látszott, hogy 1 fiú és 1 lány :-)))) és a két köldökzsinór, a két placenta és a két burok. Nagyon vigyázz magadra, kíméld magad ahogy csak tudod, mert a szíved és a tüdőd most másfélszer annyit dolgozik mint normálisan. Sok sikert és gratula a babákhoz.
2008. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én 8 hetes ikerterhes vagyok, és nekem is van már egy pici pocim. A többiek vették észre rajtam. Mondjuk, a doki azt mondja szerinte még csak puffadás...
2008. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!