Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16,6mm nek mérte ma a magzatot...

16,6mm nek mérte ma a magzatot a doki, és azt mondta ez olyan 8 hetesnek felel meg. Mennyire bizzak a mérésében? Hány mm számolhat el illetve nézhet el ekkora magzatnál?

Figyelt kérdés
2008. márc. 12. 20:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja,és még annyit,hogy pár napnál többet,ugye nem nagyon tévedhet a korát illetően?
2008. márc. 12. 21:06
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

ez meglehetősen bizonytalan, melyik doki milyennek látja.


nálam a megtermékenyülés és a havi között volt egy hónap talán, és ezt nem számolták rá...

merthogy nekik azt tanitják az utolsó havi után 2 héttel van ovuláció.

De kérem hagy tudjam jobban mikor voltam együtt a párommal.

mindegy.Ráadásul az én ciklusom 35napos és 3-4 napig van meg.

Ezek megint módosítják a dolgot...

42 hétre császároztak , mert nem akart kijönni a baba.

Ne vegyél mindent készpénznek, és ne aggódj. a baba nőni, fog és rá néznak havonta.

Neked nincs más dolgod, mint türelmesen várni őt.

2008. márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha a crl 17 mm akkor az a 8het es 0napos magzat,tehat nyugodt lehetsz jol mert az orvosod.ennyi idosen plusz minusz egy nap az elteres ha van egyaltalan.a magzat napi egy mm-t no,tehat....minden ok.

az elozo hozzaszolonak irnom:az en esetem is igy alakult mint az ove,nem ket hettel hanem 4 hettel kesobb fogant a fiam es a mostani babam is,ezert az uh papirra felirtak hogy terhesseg ideje 41het+6 nap ,fogamzas ideje 40 het,szoval a baba maradhatott volna benn meg ket hetig,de mindenkinek meginditjak a szulest a max 42.heten.fuggetlenul attol hogy hany nap elteressel fogant.valoszinuleg az orvosok tudjak,hogy miert szamolnak hetekben ,holdhonapokban es trimeszterekben.az uh-t vegzo orvosod jol tudta hogy mikor fogant a babad,de akkor is az utolso mensitol szamolnak,csak a kartonon feltuntetik a gestacios hetet is.tanulj meg helyesen irni es utanna beszelj olyan dologrol amirol fogalmad sincs.

2008. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Nekem össze-vissza volt a növekedés

8 hetesen 14 mm

10hetesen 32mm

12 hetes 3 naposan:5,6cm

12 hetes 5 napos :6,7 cm

Először picinek látták aztán már azt mondták, hogy nagy baba, kiváncsi vagyok, hogy a jövő heti genetikain mit mondanak.Hogyha a fogantatás miatt fontos a dolog, akkor nem hiszem, hogy a méretből 100%-ra meg lehet mondani, mert 1-2 nap eltéréssel hatalmasat változik a méret..Nálam még az is számított, hogy nem 28 hanem 31 naposak voltak a ciklusaim.Ettől volt pici, de akkor miért érte magát be..na mindegy, a lényeg, hogy egészségesek vagyunk :oD

18 hetes kismami

2008. márc. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!