Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-n ha be...

Samsung Galaxy Ace-n ha be van kapcsolva a wifi és egy ingyenes hálózatra csatlakoztam azért számolhat fel díjat?

Figyelt kérdés
Az iskolánk ingyenes hálózatára voltam rácsatlakozva böngésztem picit és szüleim hívtak hogy orbitális 50ezer forintos számlát csináltam holott wifiről ment a böngészés nem mobilnetről.
2011. ápr. 13. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha wifiről ment,akkor az biztos,hogy ingyenes,hacsak nem elfelejtettél rácsatlakozni a wifire.De 50rugóhoz elég sokat kellett volna netezni.
2011. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem neteztem sokat 2 szünetben csak, és rá voltam csatlakozva a hálózatra ahogy mindenki más a suliban.
2011. ápr. 13. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi sulinkban nincs net. Én is wifiről megyek fel otthon a netre ha rossz a gép és nem emelte meg a számlát semmivel. Az én galaxy acemen nincs probléma a wifivel se a nettel így a számlával se :).
2011. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!