Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok igaz...

38 hetes terhes vagyok igaz az hogy tonikot vagy gyömbért iszok akkor megindulhat tőle a szülés? Mert akkor kerülöm az ilyen fajta üdítőket.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Miért kellene ezektől elindulnia?:))) Szerintem igyál nyugodtan. A bubik miatt lehet kisebb gázképződés, ha érzékeny vagy rá!

2009. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, azért kérdeztem én is hülyeségnek találtam. Csak az egyik ismerösöm beültette a fejembe.
2009. ápr. 26. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nagy lelkesen megittam egy kis üveg tonicot, majd rá pár napra pont itt olvastam, hogy állítólag nem ajánlott... Be is ijedtem rendesen.:) Utánanéztem, én ilyet nem nagyon találtam, a védőnőm sem hallott róla.

Boldog Pocakosodást!

43+2 heteske

2009. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34, nem 43:)))
2009. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tonikban található kinin (ha valódi tonik nem aromás, cukros hamisitott) a botallo vezeték záródását okozhatja.

ez nem kitaláció. De szerencsére ez csak nagy mennyiségben igaz illetve az IGAZI tonikra.

Én nem mertem kockáztatni, mert fogalmam sincs melyik tonik milyen, mindenesetre nem nyakaltam:)

2009. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!