Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is vannak erzelmi...

Masnak is vannak erzelmi hullamai es sir ok nelkul?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok es 1 hete ok nelkul sirok mar masodik alkalommal ma reggel de csak ugy zaporozom.mas is van volt ilyen erzelmi hullamban? Nekem rettento furcsa. S az is h a terhesse kellemetlensegei is neha lelomboznak s nem erzem mgam olyan boldognak pedig elso baba s nagyon varjuk de a valtozasok a testemben megviselnek fizikailag es erzelmileg is ezert kis buntudatom van kicsit v termeszetes erzes ez?
2011. szept. 26. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak az érzékenységről tudok nyilatkozni hála Istennek. Terhesség alatt is volt, de úgy érzem, mióta megszületett a kislányom talán még érzékenyebb vagyok. Nagyon könnyen elsírom magam, tényleg ok nélkül. Ha például meglátok egy terhes nőt,vagy egy tündéri kisbabát, vagy elég sokszor egy idős néni látványa is...és sírok. Nyáron mentem egy barátnőmhöz, és az utcán láttam egy apukát, Bodza nevű kislányával, akinek a kezében volt egy doboz eper. Kiborult, vicces volt, de én sírtam, nem nevettem. Még jó, hogy napszemüveg volt rajtam, mert hülyének néztek volna... Szóval nekem nemhogy enyhült volna szülés óta, inkább erősödött az érzékenységem!

Amúgy meg kitartás, nemsokára a kezedben lesz a pici babád(azthiszem kezdődik...megint sírok:) )és Te leszel a világ legboldogabb embere! Gratulálok Nektek!

2011. szept. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajna rengeteget sirok,foleg 13.hettol,meg 2szer panik rohamom is volt.....36hkm,nekem is elso,kislany.valaki ilyen:(en hajlamos vagyok ra egyebkent is
2011. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ami nekem segitett,ha kimozdultam,beszelgettem,taliztam ismerosokkel,lefoglaltam magam.mg,b vitaminok,vas ,hal olaj,jok az idegrendszerre.igy jobb mar a kozerzetem
2011. szept. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!