Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, szoktak érzelmi...

Kismamák, szoktak érzelmi kitörésetek lenni?

Figyelt kérdés

22 hetes vagyok és hát soha nem volt rám jellemző az túlzott érzelgősség, kitörés, hiszti stb.

De ma páromnak volt egy ártalmatlan megjegyzése a hízással kapcsolatban és olyan síró görcs jött rám, hogy nem ismertem magamra... Szinte nem is tudtam kontrollálni.

Csak én vagyok ilyen hülye vagy más is járt így?


2010. jún. 23. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, 28 hetes vagyok, férjem is hülyéskedet velem, én meg sírtam de úgy alig bírtam abba hagyni, ez korábban nem volt rám jellemző!:) de hát a hormonok..:-) szegény férjem meg csak nézett..
2010. jún. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer zokogva jöttem ki egy cukrászdából,mert nem tudtam olyan sütit venni,amit kívántam...nnyi..majd elmúlik..ami azt illeti,néha még most is van,pedig az állítólagos oka már 3 hónapos,itt fekszik mellettem:)kitartás,jó egészséget!
2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes vagyok és kb egy hete olyan sírógörcs jött rám egy apróság miatt, hogy délutántól este 10-ig bőgtem. Amikor a párom hazajött a munkából ő nyugtatott meg. Előtte is volt már ilyen sírásom többször is. De ez szerintem együtt jár a terhességgel, majd elmúlik:)
2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ma agyon tudtam volna ütni a metróvezetőt, mert nem elég, hogy kb 20-25 percet kellett várni a pokoli melegben a metróra, de el is nézte a megállónkat ami egyébként express stop is...aztán meg sem állt jó sokáig...reggel a telefonomat ami egy ecophone megáztattam véletlenül a kifolyt jeges teámban...és ma töltöttem a 22. hetet. Rohadt meleg is volt és egyre nehezebben viselem a napi 10 órás munkaidőt is valószínű mert állandó derékfájdalom is gyötör..igazi rock and rollernek érzem magam és engem is a bőgés kerülgetett mikor le és fel a lépcsőn csak azért mert egy nyomorult színvak idióta vezette a metrót...
2010. jún. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez tényleg valami hormon-kavarás lehet!:) Remélem azért tényleg elmúlik a Picurka születése után, mert nem szeretnék ilyen hisztis tyúk maradni.

Azért várom még a hasonló sztorikat!

2010. jún. 24. 08:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Én tegnapelőtt a közértben sírtam el magam mert rámszólt a pémztáros (nem durván) hogy nem tettem ki a "következő vásárló" táblát a szalagra. Szegény utána nem győzött elnézést kérni, utána meg azért sírtam mert megsajnáltam őt is :)))


Ezek a hülye hormonok okoznak ilyen -utólag- vicces dolgokat :)

35 hetes kismama

2010. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!