Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utalhat, ha 28 hetes...

Mire utalhat, ha 28 hetes koromban az eddig kb középen levő hasam jóval lejjebb szállt?

Figyelt kérdés
A második babát várom, a méhnyakam puha, félek a koraszüléstől.
2009. ápr. 25. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy ha a has leszáll, az a szülés előtt van. De neked ez a második babád, tehát nem feltétlen jelenti ezt!!! Egyszerűen az is lehet, hogy a szalagok már lazábbak, mivel már volt egy terhességed, így neked jóval hamarabb száll le. Érzel bármi mást, ami utalhat a koraszülésre? de ha megnyugtat, szerintem kérdezz rá a dokinál. Azért pihengess, amennyit lehet!
2009. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem befordult a babád. Nekem akkor került lejjebb a hasam, mert már befordult és úgy is maradt szülésig.
2009. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Remélem, nem lesz semmi baj (csak ne lenne olyan hosszú ez a maradék 12 hét...), igyekszem minél többet pihenni, persze a kisfiam mellett erre nem sok esélyem van. Még egyszer köszönöm.
2009. ápr. 26. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!