Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok, azt mondták...

24 hetes vagyok, azt mondták kicsit kisebb a babám. Le tudnátok írni nektek mekkorák voltak a méretek?

Figyelt kérdés
Néztem minden féle táblátatot, de azért a valós példa jobban megnyugtatna.
2008. márc. 12. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az én 24 hetes Uh vizsgálatom eredményei: BPD: 60, AC:183, FL: 42.

Miért neked mennyi? Biztos nem kicsi. Meg ha kisebb is, majd meg nő. Ne idegeskedj. Írd már meg a méreteket, mert kíváncsi lettem.

Minden jót. üdv: egy 29 hetes kismama

2008. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
BPD:56,AC:175,Fl:41,OFD:76,Hum:38
2008. márc. 12. 09:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad!!!
2008. márc. 12. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mit mondott még az orvos?Hogy egyébként egészséges?

Mert az a lényeg,akkor pánikolj,ha baj van.

Én a 3-ik babámat várom,nem volt nagy az első kettő,alig 3 kg felett voltak.A harmadik,akit most várok,neki jóval nagyobban voltak minden uh-n a méretei,de én nem hajtok egyébként nagy babára.Akkora pocakom van 25hetesen,mint akik szülni mennek,én ettől félek.Egészséges legyen,ez a lényeg.

Egyébként szülés előtt pár héttel itt nálunk retardáltnak(Visszamaradottnak) titulálta a doki a babát,aki 3330-al született.

Szerintem ez bőven elegendő születési súlynak.

Rokonom szült egy 5380g-at,hát mit mondjak,azonkívül,hogy semmi újszülöttformája nem volt,szegényke eléggé csúnyácska volt,és nagyon prloblémás is.

Szerintem,ha azt mondják egészséges,csak picurka,akkor nyugodj meg.Egyébként nem lehet,hogy el vagy számolva?

A lányom pont 2hetet húzott rá.

Első bébid?

Vigyázz magatokra,boldog babavárást,üdv

2008. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia!Második baba az elsönek valóban ha pár milivel is de nagyobbak voltak a méretei,a doki azt mondja minden ok!az biztos hogy 10-14 nappal késöbb fogant,mert ovulációs tesztet használtam.Köszönöm a válaszokat!!
2008. márc. 12. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
szia.Épp mult héten voltam 24 hetesen 4d-n. baba:bpd:58mm,hc 215mm,th 56mm, femur 44mm
2008. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!