Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+1hetes terhesen fejfajat...

5+1hetes terhesen fejfajat okozhat bajt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 17:36
 1/6 sumergo ***** válasza:
43%
?? fejfajat ?
2011. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fejfájás , bocs elirtam
2011. szept. 22. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű volt hogy fejfájásra gondoltál.Az elején nekem is szokott fájni a fejem.A védőnőm azt mondta ha nagyon muszáj akkor Algopirint bevehetek,de inkább nem vettem be csak ha nagyon elviselhetetlenül fájt.
2011. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Atroposz ***** válasza:
Tegnap a suli után nagyon rosszul voltam iszonyatosan fájt a fejem és szédültem biztos a vérnyomásommal volt a baj, muszáj volt valamit bevennem.
2011. szept. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt tegnap a fejem kb 6-7 hetes vagyok most!

Nem mertem semmit bevenni csak elevit és magne b6 mondjuk én meg is fáztam, tiszta nátha vagyok! Inkább aludtam délután 5től reggel 5ig:)

2011. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
43%

Ja az bajt szerintem nem okozhat. Nekem sosem szokott fájni a fejem, de a terhesség elején bizony napi szinten fájt. Gyógyszert nem vettem be rá, inkább tűrtem, próbáltam másra figyelni. Aztán valamikor a 10. hét után már nem fájt többet. Kitartást!


33+4 hkm

2011. szept. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!