Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős terhes vagyok?

Mennyi idős terhes vagyok?

Figyelt kérdés
ebruar 13-an jott meg az utolso menszeszem. egy ideje mar furan jott meg, a szokasos 8 nap helyett 4 napra csokkent(bar kozben osszekoltoztem a parommal, ha ez befolyasol valamit)bar az erossege nem valtozott,viszont felszedtem par kilot,nem ettem tobbet,mint elotte,de inkabb felpuffadtnak neztem ki.bufeben dolgozok,a sok szensavas uditore gyanakodtam.az utolso verzesem ota jelentkeztek a tunetek,hanyinger,fajt a mellem,a derekammajd leszakad,hanytam is szagoktol,etelektol.ez kb.3 hete kezdodott.csinaltam 2 tesztet is tegnap,pozitiv lett mindketto.jovoheten megyek dokihoz,de nem hagy nyugodni a kerdes:kb.5 hetes lehetek,v mar regebben teherbe estem???segitsetek,megorulok.
2008. márc. 11. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A négy nap azért elég sok...szerintem nyugodtan számold onnét.A doki úgyis megmondja,hogy hány hetes a kis csöpp a méretei alapján.
2008. márc. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ird be a googlen a kalkulátor szót és ott ki tudod számolni
2008. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5. hetes vagy :) gratulálok:)


Szülés várható időpontja: 2008-11-19

Fogamzás feltételezett ideje: 2008-02-27

Betöltött hét: 4

Hátralévő napok száma: 252

Trimeszter: első

2008. márc. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
www.kismama.hu itt is ki tudod számolni.
2008. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!