Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol szüljek tatabánya vagy szöny?

Hol szüljek tatabánya vagy szöny?

Figyelt kérdés
véleményeket szeretnék meg tapasztalatokat
2011. szept. 21. 17:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szőnyről csupa jót hallottam. Tatabányával nem voltam megelégedve, a végén már sírtam, hogy haza akarok jönni. Bunkók voltak a csecsemősök, nem segítettek, az egész kórház egyáltalán nem bababarát. Hallottam, hogy máshol körbenyalják az anyuka s..ggét, hát hozzánk alig nézett be nővér. Szoptatni se segítettek. Ennek ellenére a második babámat is majd Tatabányán fogom szülni, mert az orvosomhoz ragaszkodom. (Pazár)
2011. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia!!Én elfogult vagyok ebben a kérdésben, mert a Molnár az exem apukája és én biztos nála szülnék Tatabányán.Nagyon jófej, igaz néha túl közvetlen is, de a lényeg hogy szakmailag is nagyon a toppon van.
2011. szept. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Vajon miért van az, hogy mindig e két kórház merül fel ilyen kérdésben?! Más megyebeli kórházakról nincs ilyen kérdés. Most vagy azért, mert Komárom-Esztergom megye van olyan szerencsés helyzetben, hogy két szülészete van (nem hinném, hogy csak itt), vagy azért mert ennyi kétség van a kismamákban (inkább).
2011. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pesten szültem, saját tapasztalatom nincs.Látogatóban voltam mindkét helyen, és az elmmondottak alapján Szőnyt választanám.Barátságos, családias a környezet, nem olyan, mint a futószallag.
2011. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, hogy az ország legkisebb megyéjének "ilyen" óriási gondjai vannak. A rivalizálás alapvetően onnan származik, hogy a megye, két városának a nevéből lett elnevezve, és egy ránk erőltetett harmadik lett a megyeszékhely, aki még csak nem is létezett. Kommunista koholmány. De tarolt mindent. Oda mentek a pénzek, stb.
2011. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

"Az, hogy "tulajdonnév" meg nem kötőjeles..."

A Word így javította ki. De én legalább köszöntem, nem csak kötözködtem. Neked nem bántotta a szemed a kérdés, ilyenként leírva? Pubicicus.

2011. szept. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!