Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol szüljek tatabánya vagy szöny?

Hol szüljek tatabánya vagy szöny?

Figyelt kérdés
véleményeket szeretnék meg tapasztalatokat
2011. szept. 21. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én Tatabányán szültem idén februárban, meg voltam elégedve.
2011. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én májusban szültem Tb-án, és előtte is többször "vendégeskedtem" a terhesség alatt a szülészeten. Én a Pődőr doktornál szültem és csak jókat tudok mondani. Sűrgősségi császárom volt, és még a betegszállító is hihetetlenül kedves volt. Utána 10 napig voltam bent és tényleg semmi rosszat nem tudok mondani a szülészetre. Kinél szeretnél majd szülni? Vagy van vmi, ami konkrétan érdekel?
2011. szept. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én a föorvoshoz járok magánrendelésre csak nagyon sok rosszat halottam már a korházrol és ezért bizonytalanodtam el 14hetes vagyok és ha viszont szönybe szülnék vagy bárhol máshol akkor orvost is kell váltanom..esetleg a molnár doktorol van valami véleményetek
2011. szept. 23. 13:22
 4/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az egyik barátnőm nála szült februárban. Nagyon meg volt elégedve vele. Amikor én bent voltam, akkor is csupa jót hallottam. Ráadásul amikor szültem, a szomszéd szülőszobában segített egy anyukának (lehívták, hogy segítség kell, nem az ő dokija volt). A baba nyakán volt a zsinór, és nem engedte kicsúszni, folyton visszahúzta. A Molnár meg addig ügyeskedett, hogy leszedte a baba nyakáról. Szóval ügyes. :)

És mint mondtam, nekem a kórházzal nem volt semmi problémám.

2011. szept. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én Szőnyben szültem, teljesen meg voltam elégedve mindennel.

Van egy ismerősöm aki az első babát Tbányán,másikat már Szőnyben szülte (ő nem volt megelégedve az orvosával).

Azt mondta ég és föld a 2! Szőny 1000x jobb!

2011. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én T-bányán szültem most júliusba és nem bántam meg!A főorvos úr nagyon kedves!Ami még szerintem jó és biztonságosabb érzést kelt az az,hogy van PIC ami Szőnybe nincs így ha bármi baj lenne a babával rögtön ott a segítség.És ez nem utolsó szempont...

9 hetes kisfiú anyuja:)

2011. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én Szőnyben szültem,100%osan meg voltam elégedve mindennel,és most is ott szeretnék! Ismerőseim többsége nem mondott jókat Tatabányáról.
2011. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%

Kedves kismama! Mindkét kórház nagyon jó. Bármelyiket választhatod. Sok sikert kívánok, és egészséges babát. Csak még egyet: a tulajdon-neveket nagybetűvel írjuk. Ilyenek: Tatabánya, Szőny. A te neved is nagybetűvel kezdődik.

Pl. Szabó Istvánné, szül. Kún Klára.

2011. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az, hogy "tulajdonnév" meg nem kötőjeles...
2011. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szőny! 2009-ben szültem ott és mondanom se kell, második otthonomként tekintek a kórházra azóta is.
2011. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!