Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhesen vérzésnél...

8 hetes terhesen vérzésnél nem csinálnak UH-ot?

Figyelt kérdés
Vasárnap este kakilás közben vettem észre,hogy vérzek picit,jobban megnéztem,hogy nem-e esetleg az aranyerem,de nem.Azonnal bementünk a kórházba,ahol a doki megvizsgált,majd mondta,hogy igen maszatol egy kicsit,és ezzel be is fejezte.UH-OT NEM CSINÁLT!Azt mondta,hogy majd reggel,aztán a reggelből este lett,ahol megállapították,hogy minden rendben,a terhesség él és 8 hetes.Aztán 4.napon hazaengedtek,de semmi gyógyszert nem írtak fel.A vérzés még aznap este elmúlt.Most annyira félek,hogy úgy döntöttem,minden héten megyek UH-ra,hogy tudjam,rendben van-e minden.Szerintetek hülyeség?Bocsánat,egy kicsit hosszú lett.
2011. szept. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Én barnáztam és csináltak.

Először elmentem az SZTK-ba, majd a magándoki behívott a kórházba.

Rá 2 hétre megint csináltak.

2011. szept. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt,vizsgálat után rögtön UH,aztán kényszerpihenő a kórházban egy hétig,gyógyszerek mellett.Ha haza engedett biztosan nem volt olyan nagy a baj,ne aggódj,és a túl sok UH sem jó,se neked,se a picinek...
2011. szept. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az UH sajnos nem gyógyít, viszont felírhattak volna magzatmegtartót. (utrogestant) Erre esetleg rá lehetne kérdezni. A babónak nem jó a sok UH, én nem tenném a helyedben.
2011. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy kis vérzésem, és 1,5 napig tartott.Nem mentem be a kórházba, dokim megnyugtatott, hogy nincsen semmi komoly/ugyanis én megemeltem magam/Aztán rá két napra mentem hozzá, és minden rendben volt, UH-ot is csinált.Szerintem lehet Te is csak megerőltetted magad, vagy esetleg ha szorulásod volt attól is lehetett.Az én orvosom elmagyarázta, hogy ilyenkor a méhszáj nagyon vérbő, tele van hajszálerekkel, és az egyik megpattant, az okozhat kevés vérzést.Vigyázz magadra, ne idegeskedj, és nem kell minden héten UH, mert az nem tesz jót a babának, utálják a uh hullámokat!

Boldog babavárást!

2011. szept. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 hetesen zuhanyzás közben vettem észre,hogy vérzem. Elég jól. Azonnal Klinikára mentünk,ahol soron kívül azonnal fogadtak. Csak megvizsgált,de UH-ot nem csináltak/ráadásul egy tanuló is vele volt/. Azt mondta,hogy semmi baj,ez előfordul néhány esetben,és hazaküldött. Most 5 éves a kislányom és makk egészséges.
2011. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!