Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » állandóan mindjárt hányok...

állandóan mindjárt hányok érzés. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
annyi mindent próbáltam, gyömbér, cola, szóda... már fogalmam sincsen mit ihatnék v ehetnék. akármit is eszek az utóíze rossz. Lehet sok a savam. SŐT semmi gyümölcs, semmi zöldség nem jó, nem esik jól. Bárcsak lenne vmi ami jóóó volna. tudom h "csak pár hétig tart, de addig is muszáj enni meg inni, ha tetszik ha nem.
2011. szept. 19. 10:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

én is rengeteg mindent próbáltam már. Biztos a sav az oka ez is a gond. mostmár odáig "fajult" h ráfanyalottam a szalvus vízre aki nem ismeri próbálja ki ma ittam elsőnk még semmit sem érzek de bizti nem egyik pillanatról a másikra hat.. :-S no meg próbálom a rennie-t a savra..

Amúgy elvileg csak a sós jellegű dolgokat kívánom. És az a borzasztó, hogy amikor még a számban van azt hiszem h jó, lehet még 10 perc múlva is.. de aztán mégis úgy érzem h bár ne ettem volna. Közben meg ott van a mérhetetlen hirtelen farkaséhség.. .-S

2011. szept. 19. 20:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én ajánlottam a mogyorót elsőnek! Most jut eszembe, hogy amióta a lugositó vizet iszom, igazábol azért nem ég a gyomrom! Peridot a neve! Interspárban, metró, gyógynövényboltokban lehet kapni. A babának is nagyon jó, mert a magzatvíz PH értékét javitja. Az étvágyam is rendeződött töle. És a szalvusz víztöl sokkal finomabb!
2011. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, a reggeli pirítóskenyér "majszolás" jó módszernek bizonyult!.. mert rájöttem ha reggel nem ettem semmit akkor egész nap végig kísért a hányinger és szinte egész nap semmit nem tudtam megenni, de az a reggeli pár falat segített!
2011. szept. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!