Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alig tudom mozgatni. Kicsit...

Alig tudom mozgatni. Kicsit dagadtak is, de nem nagyon. 34. hétben járok. Érzett már valaki olyat, hogy reggelre az ujjai nagyon fájnak, mint egy reumásnak, a csontok, az ízületek?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Pont erre ébredtem ma reggel is, mint sajnos minden reggel.Én 38 hetes vagyok, de ezt az érzést tapasztalom kb 2 hete.Mintha egész éjjel tésztát gyúrtam volna. A barátnőm egy hete szült neki is ugyanígy fájtak az ujjai. Az orvosaink azt mondják majd szülés után elmúlik. Neki már elmúlt.
2008. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze.

Ez csak annyit jelent,hogy vagy elaludtad, vagy vizesedsz

az elalvással nem tudsz mit csinálni, max ne tekeredj ki


Vizesedés... nekem azt mondták kerüljem a sósat mert az megfogja a vizet a szervezetben.

2008. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Először én is azt hittem, hogy ráfeküdtem, de már három-négy napja tart.

(Egyébként nem ilyen bénán tettem fel a kérdést, csak valamiért felcserélték a mondatok sorrendjét:)

2008. márc. 11. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a 34. hétben járok, 2-3 napja ugyanezek a tüneteim, már egyik gyűrű sem jó az ujjaimra annyira fel vannak püffedve. A lábamon is kezdődik, már csak a sportcipő kényelmes. Nekem ma azt adták ötletként, hogy minden nap egy kevés petrezselyemzöldet rágjak el...
2008. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!