Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért történt már meg kétszer?

Miért történt már meg kétszer?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél éves kisfiam. Próbálkozunk a tesóval. Már volt két missed ab-om ebben az évben, mert egyszerűen nem fejlődött tovább a baba, elhalt. A dokimnak fogalma sincs, hogy mitől lehet, hiszen az első terhességem problémamentes volt. Volt már valakivel hasonló? Tapasztalatok? Tanácsok?
2011. szept. 17. 16:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem az én esetem(szerencsére nekem 2 terhességből 2 egészséges kisfiam született,vetélésem nem volt),hanem egy barátnőmé:első terhessége alkalmával ikreket várt,akik a 10. hét körül elhaltak.Ismét teherbe esett-kb. fél évvel később-az a baba is elment,a 12. hét körül.Vérvétel,és kiderült,hormon problémái vannak.Ez orvosolták,azóta 2 egészséges kislány anyukája.

Egy másik barátnőm esete:koraszülött ikerlányai (29. héten)születtek,sajnos mindketten meghaltak 1 hetes koruk körül.Kb. 1 év múlva próbálkoztak,teherbe is esett.Sajnos a 16. héten leállt a baba szíve(kisfiú lett volna).Ez után volt még 1 vetélése...ám 22 hónappal ezelőtt egészséges kislánya született,jövő hónap végére pedig egy kisfiúval van kiírva!

2011. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!