Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vége felé járó kismamák. A...

Vége felé járó kismamák. A mai nap erre az időre nem fáj a derekatok jobban mint eddig?

Figyelt kérdés
Nekem egész nap fáj a derekam,néha a hasam is.Kiváncsi lennék másnak is okoz e ilyet ez az idő.36+5 hetes vagyok.
2009. ápr. 23. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!én majd meg őrülök pedig csak 29 hetes vagyok de majd leszakad a derekam.mondjuk ma nem is pihentem,de gondolom hogy az idő is közre játszik.
2009. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igaz januárban szültem,de őszintén szólva sose fájt a derekam,még a szülés napján se.Pedig jó nagy babám született(4 kg 35 dkg).De szerintem ez mindenkinél más és más...
2009. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok egy kicsit.Menzesznél nekem nem fáj a hasam,a derekamba sugárzik a fájdalom.Csak és kizárólag ott érzek enyhe fájdalmat.Mikor a lányomat szültem szintén nem éreztem semmilyen fájdalmat a hasamban,csak és kizárólag a derekamban éreztem.Kb vesetájékra sugárzik ki a fájdalom.Na ezt érzem most is.
2009. ápr. 23. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a mai napra vagyok kiírva,voltam ma NST-n és magzatvízvizsgálaton,de egész nap annyira fáj a derekam,alig birok menni.HOlnap is mennem kell NST-re és ha nem lesz jobb,fogalmam sincs hogy botorkálok be a korházba,mert tényleg szó szerint nem tudok menni sem.Remélem minél hamarabb megszülök és megszűnik a panaszom is.

BOldog babavárást!

2009. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ma inkább hulla voltam,aludni akartam egész nap,és fájt a hasam meg hányingerem volt.jah meg a vádlim is begörcsölt reggel :S

33hetes km

2009. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma hajnalban már arra ébredtem, hogy iszonyúan fáj a derekam, a keresztcsontom, a hátam... Nem is tudtam visszaaludni, sehogy sem jó, ha ülök azért ha fekszem azért. Kicsit jobb volt, mikor álltam, és megtámaszkodtam, lógattam a pocimat. Szörnyű. Nagyon remélem, hogy holnapra elvonul a front:)

Kitartás Csajok:)

33+4 heteske

2009. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!