Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól látom, hogy egyre több a...

Jól látom, hogy egyre több a 30 év környéki kismama?

Figyelt kérdés

Az uh-on szoktam figyelgetni és nálam inkább idősebbnek tűnő, vagy korombeli kismamák vannak legtöbben. 20-as évek elején járót nem nagyon lehet látni, 20 alatti meg főként ritka.

27 éves 39 hetes


2009. ápr. 23. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 éves vagyok sajnos 2 rosszul sikerült terhesség van a hátam mögött, így még nem sikerült anyának lennem! Mindenképp szeretnék!!!
2009. ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Szívből kívánom, hogy sikerüljön!
2009. ápr. 23. 16:17
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nálunk is azt tapasztalom, hogy nálam idősebb kismamák (én 27 éves vagyok)vagy velem egykorúak vannak többségben. A baráti körömből nagyon sok 27-30-as lány van, akik még nem is foglalkoznak a családalapítás gondolatával, pedig már mindenük (ház,férj,munka) megvan! Szerintem sokan félnek egy ekkora felelősségtől!

Üdv: 34 hetes kismama

2009. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 éves vagyok és novemberre várom az első babánkat. Szültem volna már hamarabb is, de sajnos 7 évbe telt, hogy kiderült, pajzsmirigy alulműködés miatt nem sikerült teherbe esnem.
2009. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok az egyik kivétel!!!:)20éves vagyok,és 17hetes!!:)és rettenetesen örülünk ennek a babónak!!!!!:)az ismerősök között van még két csajszi is(velem egyidősek) és az egyikük júnistól babázik,a másik meg novembertől!:)ez szerintem emberfüggő!!jó babázást mindenkinek!!
2009. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!