Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól látom, hogy egyre több a...

Jól látom, hogy egyre több a 30 év környéki kismama?

Figyelt kérdés

Az uh-on szoktam figyelgetni és nálam inkább idősebbnek tűnő, vagy korombeli kismamák vannak legtöbben. 20-as évek elején járót nem nagyon lehet látni, 20 alatti meg főként ritka.

27 éves 39 hetes


2009. ápr. 23. 14:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
28 és 30 évesen szültem :)
2009. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkora a hajtás,hogy a szülő nők kora jóval kitolódott.Persze egyáltalán nem késő 30-as korban életet adni!
2009. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok, 2 gyermekes anyuka. Igen, nagyon sokan később vállalnak gyermeket, bár én így utólag egyáltalán nem bánom, hogy ilyen fiatalon szültem. Mindenkinek meg van a maga oka, miért szült később. Nagyon sok ismerősömnek nehezen jött össze a baba, mikor már jócskán a 30-as éveikben jártak.
2009. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen várom az első babámat,és nagyon nehezen jött össze,volt két vetélésem is.Gondold el mi lett volna ha várok 30 éves koromig....vagy talán még tovább...még ennél is nehezebb lett volna.
2009. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok és az első babánkat várom,ma vagyunk 17 hetesek!

Sok boldogságot mindenkinek!!:))

2009. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Jol látod.Én is most szültem 4 hónapja, és 36 éves vagyok.Van már egy 16 éves fiam,és eggyátalán nem bántam meg,hogy tudatosan válaltunk mégegy babát.36 évesen teljesen máshogy élem meg az anyaságot mint annó 19 évesen.minden percét élvezem,és látszik is babán, hogy egy nyugodt,kiegyensulyozott légkörbe van.Már nem épitkezünk,már nem ujj házasok vagyunk,már nem most tanulom, hogy hogy kell fogni,vagy miért sír a baba.Én is láttam,hogy több a korombeli kismama.ez a munka miatt is van biztos,mert megakarják teremteni elöbb a feltételeket,de aztán meg nem jön az a baba.Sok sikert,és boldog babázást kívánok neked.
2009. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 vagyok,32 hetes. Igen,már eléggé kitolódott a szülési kor. Ismerőseim,rokonaim között én fogok leghamarabb szülni, manapság nem kapkodják el.

Neked már nem sok van hátra :)

Könnyű szülést!

2009. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is 27 vagyok, és 18 hetes.

Érdekes, ezt tegnap vettem észre a védőnői tanácsadóban, volt egy előadás, és ott csupa korombeli, vagy idősebb első babás kismama volt.

Ez talán azért van, mert a mi korosztályunk nem nagyon merte eddig bevállalni a babát. Nem vetettük volna el, ha hamarabb jön, de biztos jobban paráztam volna. Vagy ki tudja. Most is vannak aggályaim, de már nincs mire várni. 5 éven belül szeretnénk kistesót, aztán lesz, ami lesz. Az ultrahangon én szoktam látni 20-as, vagy az alatti kismamákat, de azok nem az idén barnultak (már ha szabad így kifejeznem).

Boldog Babavárást!

2009. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok és 7 hetes! :o)
2009. ápr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia.30 éves vagyok és a második babámat várom.A lányom 4 éves!Minden jót mindannyiunknak!
2009. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!