Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól látom, hogy egyre több a...

Jól látom, hogy egyre több a 30 év környéki kismama?

Figyelt kérdés

Az uh-on szoktam figyelgetni és nálam inkább idősebbnek tűnő, vagy korombeli kismamák vannak legtöbben. 20-as évek elején járót nem nagyon lehet látni, 20 alatti meg főként ritka.

27 éves 39 hetes


2009. ápr. 23. 14:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
én 25 évesen szültem kisfiamat, most készülünk tesóra, 28 vagyok
2009. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen szültem az első babámat, és az ismerőseim között nálunk született legelőször baba. Most, hogy látom mekkora öröm, bánom, hogy nem szültem előbb. Igaz a gyerektelen barátnőim teljesen elfordultak tőlem, de még ezt sem bánom, a babánk kárpótol mindenért. :)
2009. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez így van!Szerintem azért,mert sok nő főiskolát végez,utána elmegy dolgozni és csak 30 éves korára jut el oda,hogy gyereket vállaljon!Mondjuk szerintem a 30 év még nem késő!Én 19 évesen szültem és egyáltalán nem bántam meg!Van egy tündéri kislányom!És sok olyan barátnőm van aki 20-25 éves kora között szült!
2009. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 vagyok, most érzem úgy, hogy be merek vállalni egy babát egzisztenciálisan és most találtam meg azt a férfit is, akivel szeretnénk kisbabát.

Egy hátulütője van csak, hogy 3 gyerekünk már biztos nem lesz, az már nem fér bele az életkorom miatt.

2009. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valahogy én is ezt tapasztalom az orvosnál és a terhesgondozóba.30évesen most várom első gyermekem.Az élet úgy hozta,hogy most találtam meg azt a pasit akivel bemerek vállalni egy babát.

Problémamentes szülést és sok egészséget kívánok nektek!!!

24 hetes

2009. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi 30 évesek vagyunk a férjemmel.Nem akartunk a szülöknél lakni,és babával nehezebb lett volna.Mostanra rendeződtek a dolgaink.Nem is éreztem magam érettnek az anyaságra:-).Most pedig 2-3 babucit szeretnénk.A barátnőm 40 éves és most várja a 2.babát.Neki nem volt megfelelő partnere akivel családot alapított volna.32hetes kismama
2009. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok most várjuk első babánkat.25 hetes kismami
2009. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Én az elsőt 20 évesen szültem,imádtam vele babázni,programokra járni ma már 11 éves és igazi jó barátom.

A kicsit 30 évesen szültem,most 4 hónapos.Őt már másképp veszem a kezembe,igazi anyai érzésekkel.

Örülök,hogy így alakult,fiatalon és most is szültem.Imádom mindkettőt!!!!!!!!

2009. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, erről van egy sztorim! Tudni kell, hogy 30 éves vagyok, és 23 hetes. Tegnap buszoztam hazafelé, és egy öreg bácsi mellé ültem. Nagy jókedvűen azt kérdezi tőlem, hogy letelt mára az iskola? Eddig is fiatalabbnak néztek (22-23-nak), mert alacsony vagyok, és az arcom is olyan kislányos, de ennyire elzúlozni, nameg azért már pocim is van! Lehet azt hitte jól vagyok lakva:) Jót nevettem rajta, és tudattam vele a tényeket, hát leesett az álla!

Akkor mi lesz ha megszülök? Majd azt mondják, hogy gyerek tol gyereket? Vagy hogy jó korán fel...tatta magát ez a kislány:)

2009. ápr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Junius elejen leszek 30 es meg abban a honapban megszuletik az elso babonk :) Nyugaton vagy nagyon koran szulnek (munkasosztaly,alacsonyabb reteg) vayg joval 30 felett (inkabb a karrierista, vagy arisztrokrata nok). 32hetes.
2009. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!