Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes vagyok, és ma voltam...

27 hetes vagyok, és ma voltam UH, a baba kezd lefelé fordulni. Ez normális a második gyereknél vagy koraszülésre utal?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,nekem 21-hétnél fordúlt lefelé,sógornőmnek 18-héten.a doki azt mondta,hogy még vissza is foroghat,van még helye :-)
2008. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30. héten vagyok,és néha még most is megfordul a kispocak...no nem annyit,mint a 24-25 hét környékén,amikor csak úgy hányta a bukfenceket,de 2-3 naponta egyszer igen,de még mindig a kedvenc fekvése,amikor a buksija lent van a tappancsai meg az oldalamban,vagy a gyomromon.Ugyhogy nem utal semmire,max arra,hogy nagyobb eséllyel szülsz természetes úton,mint az,akinek nem fordul be a babája.
2008. márc. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam!!!!
2008. márc. 11. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!