Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. 5 hetes terhes vagyok és...

Kb. 5 hetes terhes vagyok és a férjem Amaflamilt és Frontint szedett az elmúlt két hónapban. Lehet valami baja a babának?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vicceljél már!Még akkor sem lenne baj,ha te szedted volna.M.o-on csak 8 db. magzatkárosító gyógyszer van forgalomban,ezek epilepszia ellenes szerek és hormonkészítmények.A többi ártalmatlan!A gyógyszercégek csak magukat védik jogilag,amikor azt írják egy gyógyszerre,hogy terhesség alatt nem javasolt!Ha nagyon félsz,akkor kérdezz meg egy genetikust,ugyanezt fogja mondani!
2008. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, csak tudnám honnan jött??? Mi köze ehhez a férjednek?

Nem, ettől biztosan nem lesz baja a babának!

2008. márc. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem lesz semmi baja a babátoknak!
2008. márc. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem senki nem érti a kérdést!!!Én értem,de nem tudom a választ!Gondolom Te attól félsz,hogy a fogantatás pillanatában gyógyszert szedett a párod,és így lett a babó!Szerintem nyugodj meg,mert ha károsodtak volna a kiskatonák,akkor valószínű nem tudták volna megtermékenyíteni a petédet!
2008. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam
2008. márc. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!