Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan valaki, akinek...

Van itt olyan valaki, akinek a 7. héten se látszódott az embrió?

Figyelt kérdés
És akkor mekkora petezsákot mértek?
2011. szept. 14. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Ez a maszek doki,sokkal alaposabb volt,azt mondta higgyem el ott van a kis csöppség majd ő megkeresi és így is lett!4 mm a kis embrióm,ám a rossz hír az,hogy rendkívül gyenge a szívverése.Azt mondta,hogy ő őszinte lesz,ez a dolga,60%,hogy csendesen elmegy és 30%,hogy megmarad,de azt is hozzátette,hogy ez azért így is nagy esély.1 hét múlva visszahívott és azt mondta a másik dokit hagyjam a csudába.Szerintetek mit jelent a bradycard szívműködés?Ez van a papíron,meg,hogy 8 hetes vagyok.De szerintem csak 7 hetes.Általában mikor indul be a kicsi szívverése?Köszönöm,hogy szurkoltatok,remélem megmarad a kisbabám!!!!!!!!
2011. szept. 14. 17:30
 22/55 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam a másik kérdésedhez, hasonló cipőben járok! Nagyon drukkolok, hogy megmaradjon a kisbabád!! Akkor géptől, meg dokitól is függ, hogy mit látnak! Ha pénteken nem lesz semmi, én is elmegyek máshoz! Csak nekem eddig szikhólyagot sem láttak. Pénteken leszek 6+5 hetes (fogantatás szerint), akkor már tuti kell, hogy legyen szikhólyag, ugye? Drukk neked!!!!
2011. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Ismét az előző, a neten néztem, hogy a bradycard, az lassú, gyenge szívműködés, ha jól olvastam!
2011. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,végülis ez volt,gyengén ver a szive :( igen,szerintem 6+5-nél már kell,hogy legyen szikhólyag.Az én tanácsom az,attól függetlenül,hogy megmarad-e a babám,vagy sem,nagyon is érdemes felkeresni egy másik orvost,aki jobb ha maszek,mert sokkal fejlettebb gépeik vannak és jobban keresik amit kell!Én ma ezt tapasztaltam és nem bántam meg a 10 ezer ft-ot sem.Tegnap úgy távoztam a dokitól,hogy üres a petezsákom,ma meg láttam a 4 mm-es embriót gyenge szívhanggal.Micsoda különbség!
2011. szept. 14. 17:54
 25/55 anonim ***** válasza:
nekem 6hetesen 23mm-es petezsákom volt se szikhólyag se embrió nem volt benne..szóval meg állapította hogy elhalt a baba és megműtöttek:(
2011. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok megint! Nem akarlak elkeseríteni de sajnos az én ultrahang képeim is hasonlók voltak:(
2011. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Örömmel olvastam, hogy a maszek doki megtalálta a babád, gratulálok!

Csak biztatásként írom, hogy a fiammal az 51. napon láttuk először, hogy van ott valaki... a szívhangot még nem láttuk ekkor, csak jóval később... most már két éves múlt :) Ja és az 51. napon 28 mm hólyag és 5 mm-es paca volt az uh eredménye. És hát örök igazság, hogy ha élni akar, akkor veled marad, ez adjon erőt :)

2011. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok, hogy ez a pici élet veled maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:
kedves 0:11-es,nagyon sajnálom ami veled történt :( Én egy kicsit bizakodom azért mert a 7.héten vagyok 23 mm-es petezsákkal,amiben van szikhólyag és 4 mm-es embrió gyenge szívhanggal.A gyenge szívhang letört,ám remélem élni akar majd!Szoktam hozzá beszélni is :D köszönöm,hogy ennyien jó t akartok nekem így ismeretlenül :*
2011. szept. 15. 12:08
 30/55 A kérdező kommentje:
tegnap kaptam képet is a maszek dokitól,azon már látszik az embrió is :)
2011. szept. 15. 12:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!