Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan valaki, akinek...

Van itt olyan valaki, akinek a 7. héten se látszódott az embrió?

Figyelt kérdés
És akkor mekkora petezsákot mértek?
2011. szept. 14. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
az enyém 22 mm-es,tehát a 7.hét szinte biztos..
2011. szept. 14. 11:45
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál másik orvosnál? Szerintem én tegnap válaszoltam a kérdésedre, de javíts ki ha tévedek. Nekem az utolsó mensi szerinti 7. héten 13x9 mm-es petezsák, épszélű szikhólyag, embriócsomó sejthető volt a leletemen. Embrió és szívhang csak a 9. hét első napján volt, és sokkal kisebb volt mint kellett volna lennie. Most óriásbébi esélyes vagyok.

38h km

2011. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
de igen én vagyok az,és már nagyon nem hagynak békén a negatív gondolatok :( Ma megyek egy másik dokihoz (maszek).És a peteérésem aug.7-én volt,ez biztos,mert ovu tesztet használtam akkor.Érzem,hogy baj van :S
2011. szept. 14. 12:05
 4/55 A kérdező kommentje:
ott van a szikhólyag is,de embrió egyáltalán nem :(
2011. szept. 14. 12:06
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi volt a másik dokinál.
2011. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:

Nézd nekem nincs jogom álmokba ringatni téged, se mást. Annyit tudok mondani, hogy lehet ritka eset az enyém, de nekünk mégis happy end lett a történetünk. Dec. 18. volt az utolsó mensim, jan. 1. volt pém, az embriót és a szívhangot pedig csak február 14.-én láttuk, ami maga volt a csoda.

Írj ha voltál dokinál, nagyon kíváncsi vagyok mit fog mondani. Kívánok neked minden jót!

38h km

2011. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
Szerintem a szikhólyag megléte azt jelenti, hogy táplál valamit (il. vkit). Ha nem alakul ki embrió, szikhólyag sincs.Meg fordítva. Megy a drukk!!
2011. szept. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagy butaságot írt, mert egyáltalán nem biztos, hogy ahol szikhólyag van, ott embrió is. Sajnos sok a kivétel.


De remélem Veled minden rendben lesz, írd majd meg, nagyon szorítok!

23h km

2011. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Ha a szikhólyag egy fehér tűhegynyi pötty a petezsákban,akkor az van nekem!Most olvastam,hogy sajnos hiába van szikhólyag,nem biztos attól még,hogy kialakul az embrió.De köszönöm a drukkot,írni fogok!
2011. szept. 14. 12:51
 10/55 anonim ***** válasza:

Sztem meg nem írtam butaságot, mert a szikhólyag az embrió táplálásáéért felelős. Ha nincs embrió, a szikhólyag is elsorvad, ami kora terhességnél napok kérdése. Illetve úgy nem fejlődik, növekszik embrió, h nincs szikhólyag, ami táplálja.


Ezt a neten találtam:

5. hét

Az ötödik hét során mutatható ki a szikhólyag. Ez egy kerek, gyűrűszerű ultrahangképet adó hólyag, az "éléskamra", ami a növekvő embrió fejlődéséhez szükséges tápanyagokat biztosítja a tizenkettedik hétig (ekkorra a szikhólyag elsorvad, miután elvégezte feladatát). A szikhólyag megjelenése a méhen belüli terhesség egyértelmű bizonyítéka.

2011. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!