Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon rosszat álmodtam a...

Nagyon rosszat álmodtam a babómmal kapcsolatban! Van ennek jelentősége? Nem hagy nyugodni azóta sem.

Figyelt kérdés
Mondjuk tegnap elég zizi napom volt, egész nap idegeskedtem, hogy minden rendben van-e a picivel, mert alig éreztem mozogni 2 napja. Ráadásul este még megnéztem a Dr. House-t, aki látta, tudja miről beszélek... Ugye nem lesz baj a kicsimmel? 16+6 hetes pocakos
2009. ápr. 23. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
legközelebb kerüld az ilyen esti filmeket. nincs semmi baj, de ha nyugtalan vagy menj el a védőnőhöz aki meghallgatja a szívhangot minden rendben van-e.
2009. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nem lesz baja a picinek! Igaz én nem láttam a dr. House-t, de tényleg ne aggódj. Az aggodalom miatt vannak rémálmok. Nekem is volt, film nélkül, még kb 7-8 hetesen. Nagyon szörnyű volt, le sem írom! De most én is 16 hetes vagyok! Ne is gondolj rá mit álmodtál, próbálj szép dolgokra gondolni!

Nyugodt álmokat és boldog babavárást kívánok! :)

2009. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már kicsit megnyugodtam, reggeli közben már éreztem is a kis huncutot. Lehet, hogy éhes volt:)
2009. ápr. 23. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!