Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 és fél hetesen egész jól...

29 és fél hetesen egész jól állok a kilókkal, plusz 9-10 kiló van rajtam. De a hasamon kívül szinte mind a combomra ment! Más is járt így, vagy csak én vagyok ilyen 'szerencsés'?

Figyelt kérdés
A derekamra szinte semmi nem rakódott, a fenekemre se, a combjaim viszont brutál hájasak lettek :( Ennek azért nem örülök, mert szerintem onnan nehezebben fog lemenni, mint pl a derékról szokott. Akik jártak még így, mik a tapasztalataitok? A szülés után, szoptatás alatt lemegy a combról is, vagy csak kemény munkával letornázni lehet?
2009. ápr. 23. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is a combomra ment a háj, a derekamra és a csípőmre minimális. A combom belső része szét is repedt, pedig annyira nem is feszül a bőr, mint például a hasamon. Érdekes...

Én most 33 hetes vagyok. Azt tervezem, hogy futni fogok amikor már lehet - szerintem a futás segíthet.

2009. ápr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Genetika hogy hová rakódik, terhességtől függetlenül.

Szerintem egy típus vagyunk. először comb, majd fenék, 4-5 kg után kar, még több után bizony a nádszálderekat is eléri.

Én egyszer szedtem magamra vagy 8 felesleges kilót, akkor figyeltem meg a sorrendet. A hasam még akkor is teljesen lapos maradt pl.

A kilók leadása attól függ, hogy több energiát használsz-e el mint amit felveszel.

Teljesen mindegy hogy hol van a párna, a Te sorrended alapján fogsz leadni is.

Ezért felesleges pl hasi párnákra állandóan csak hasizomgyakorlatokat nyomni ha a fogyás a cél nem az erősítés. több energiát éget még a séta is.

mindezt jó pár konditermes év alatt szedtem magamra :)

2009. ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!