Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy a lepény...

Mit jelent az, hogy a lepény I. fokban érett?

Figyelt kérdés
Mikortól kell II.fokban érettnek lennie, mert a barátnőmnek ugyanennyi idősen 32-33 hetesen már II. fokban volt érett.
2008. márc. 10. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én annyit tudok róla, hogy a lepény elöregszik, elmeszesedik és ezt mérik fokban, az nincs konkrétan meghatározva, hogy mikor kell II. fokban érettnek lenni, de azt tudom, hogy ha IV. fokban érett akkor van szülés! Egyébként addig jó minél kisebb fogban érett, addig táplálja megfelelően a picit. Nekem a 29. hétben volt I. fokban érett! Szerintem a barátnődé is normális, de ha neked 32-33. héten I. fokban érett akkor az nagyon jó.

Ismerősömnek 29. héten volt IV. fokban érett úgyhogy már nem látta el a funkcióját és meg is kellett szülni a babákat, bár neki ikrei voltak és ikreknél ez előfordul! Üdv. 32. hetes kismama

2008. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!