Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti pánikbetegség...

Terhesség alatti pánikbetegséggel mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pánikbeteg voltam még 8 éve.Szerencsére meggyógyultam már bár egy tünet (légszomj) még mindíg megmaradt és ez főleg néha különböző helyzetekben jön elő.Terhes lettem, terveztük is viszon olykor olykor nemtudom olyan fura érzésem van..aki volt már hasonló helyzetben az tudja..szóval hogy mit lehet csinálni, mert az néha segít hogy máshogy gondolkodom..

Szóval nemtudom..és ezt mondjam az orvosomnak?


2008. márc. 10. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéld meg az orvosoddal,mert ő tudja mit kell tenni,és igenis tudnia kell róla, de sztem nem lesz gond,és az is segíteni fog, hogy átéled a babavárás minden boldogságát.
2008. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen beszélj az orvosoddal, hogy ha rohamra kerülne sor, tudd, mit vehetsz be, mert akármit nem!!

Ez nem szégyen, szólj, a dokinak, sőt a védőnőnek is tudnia kell, bennte kell legyen a kiskönyvedbe, ha bármi van, belenéznek, tudják!!

Gondolj mindig arra, hogy most felelős vagy egy életért és erősnek kell lenned, nem hagyhatod, hogy egy rossz tünet elhatalmasodjon rajtad!

Szeresd, ő is szeretni fog téged, és nyugodj meg, ne lesz baj.-)

(én asztmás vagyok, de eddig tünetmentes:-)

2008. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát mitagadás át tudom élni a helyzeted! én is 8 hetes terhes vagyok,4 éve pánikbeteg,és még én sem tudom mire számíthatok! Nekem a dokim a pipolphen-t javasolta,de azt is csak akkor ha nagyon muszály,és csak este! Mivel a babának nem akarok rosszat sem az ideggel,sem a gyógyszerekkel,próbálok nyugodtan gondolkodni,másra gondolni,olvasni,ami épp leköt! De a párom jelenléte a legjobb gyógyír!:)
2008. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!