Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg egy vödör víztől is...

Tényleg egy vödör víztől is el lehet vetélni, ha megemeled magad?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

20 kilót is emelhetsz, ha a baba nem akar elmenni, nem fog. Akinek pár kilós emeléstől elmegy a babája, akkor ott valami más is állt a háttérben. Nem tapadt meg rendesen, nem fejlődött kellően, stb.

Anyukám 8 hetesen vetélt el előttem, mert megemelt egy összekötött újságkupacot. Max 3-4 kiló volt. Egyértelmű, hogy ha az a baba élni akart volna, akkor ennyitől nem megy el.

Én szinte a 30. hétig végigdolgoztam magam. Mászkáltam, házimunkáztam, még betonoztam is 40 fokban, farönköket, betontáblákat emelgettem és cipelgettem. Most már azért nem csinálok ilyeneket, mert már nincs mit csinálni, biztos, hogy most is segítenék, ha arról lenne szó.

34 hetes egészséges baba van bennem. Igazi kis vasgyúró lesz :)

(Amúgy az egész terhességem idáig szinte tünetmentes volt. Nem hánytam, a melleim nem szakadtak le, nem görcsöltem soha, nem dagadt be a lábam, kezem, ujjaim. Egyedül annyi a tünet, hogy hamarabb fáradok, mint előtte.)

2011. szept. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!