Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg egy vödör víztől is...

Tényleg egy vödör víztől is el lehet vetélni, ha megemeled magad?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát azért nem.. Egy vödör víz pár kiló, van aki meg a 2-3 éves gyerekét is cipeli mert muszáj. Azért nem olyan könnyű elvetélni, persze jobb félni, mint megijedni.
2011. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz nagyon rosszul kell azért emelni, hogy olyan nagy gond klegyen, habár attól is függ, hogy mennyire ágyazódott jól be a baba.

Miért kérdezed??

2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert az ablakom előtt vannak virágok ültetve,de a slag nem ér el odáig,ezért vödörrel szoktam odahordani a vizet.

Egyébként 7 hetes vagyok.Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam.

2011. szept. 9. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha EGY vödör viztöl elmegy a baba, akkor elmenne anélkül is, mert akkor a gyerekkel van valami gond. Egy normális terhesség ennél sokkal nagyobb megterheléstöl sem szakad meg.
2011. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én 9 hetes voltam mikor megtudtam,hogy terhes vagyok.Addig ugyan úgy meg jött a havim.Én bőven emelgettem a vödröt teli vízzel,mert sok állat van nálunk.És hála az égnek nem lett semmi baj:)
2011. szept. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a durván 11 kilós gyerekemet emelgetem minden nap. És azt hiszem, nem vagyok egyedül. :)

Ha rendben van a terhességed, nem vetélhetsz el ennyitől. Előfordul olyan, hogy vérzés vagy hasonlók miatt mindenfajta megerőltetéstől eltiltják a kismamát, de ha ilyenről nincs szó, emelgesd nyugodtan azt a vödröt.

2011. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát ha én nem vetéltem el 6 hetesen ( nem mondtam még akkor a munkahelyemen ,)

mert iskolában dolgoztam takarítóként, és felújítás miatt

a 3 dik emeletről cipeltem EGYEDÜL a nehéz régi vas asztalokat ami legalább volt 40

2011. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

...szóval volt legalább 40 kg.


úgyhogy ne aggódj egy vödör víztől nem fog elmenni a baba

ha én nem vetéltem el ennyi cipekedéstől akkor te sem fogsz :)


bizonyíték: 18 hós baba anyukája :))

2011. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ezek szerint akkor egy kicsit hülye kérdést tettem fel.
2011. szept. 10. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:

nem baj,

jobb félni mint megijedni :)

2011. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!