Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes terhesség alatt a...

Veszélyes terhesség alatt a vas hiány és vérszegénység?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb oxigén jut a babád szervezetébe, ha vashiányos vérszegénységed van, így nem tud úgy fejlődni.
2009. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen így van!És lehet vénás injekciót fogsz kapni!
2009. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem a 3.-ik trimeszterre lett 5.2-es a vasam. 5 adag vénás injekciót kaptam.Ferlicit-et. Nem kell töle félni,én még kérném ha lehetne mert egyáltalán nem tudtam elfáradni :D:D

36 hetes pocis:D

2009. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 5.3-as a 24-26.heti vérvételen,most jött meg az eredmény.
2009. ápr. 21. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:

5.2-es vasas vagyok. Megjegyezném hogy az éppen ügyelő doki tablettát írt fel. Pár óra mulva eltudtam érni a fogadott dokimat és ő mondta hogy röhej mert erre hiába eszem akár marékszám akkor sem fog felszívódni mivel a vaskötő képességem se volt jó. Az meg érték feletti volt. Szoval mi belőttük hogy hétfő és csütörtök az szuri. Szépen karban vénát bökött és jó lassan beadta aszurit. Kb.10 percig még pihennem kellett utánna aztán mehettem dolgomra. Nekem azt mondta hogy a baba nem szenved hiányt hiszen ő elveszi amire szükésge van. Erre a vénás injekcióra azért volt szükség hogy ne legyek fáradt és a szülés utánn is lábra tudjak állni.

megjegyzem húsvét előtt jól jött a szuri mert mindenre volt energiám... ablakpucolás,függönymosás,virágültetés... szóval én drasztikusan éreztem a jótékony hatását:D

ha a haemoglobin és a hemotokrin szinted nem jó az érinti az oxigénszállítást:D

JA! a vénás vas injekciótól nincsen székrekedésed...sajnos a tabi az betett rendesen

2009. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!