Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor kemény a hasam....

Sokszor kemény a hasam. Normális lehet?

Figyelt kérdés
Nem másodpercekre, hosszabb ideig is. Doki sok pihenést írt elő, és napi 3*1-et magnesii citrici gyógyszerből,de nem sokkal jobb tőle,bár csak 2 napja szedem. Egyébként nagy a babóm azt mondta, 1300 gramm és 27 hetes vagyok. Lehet ettől is a keményedés?
2008. márc. 9. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is az volt a gondom, hogy gyakran bekemenykedett a hasam, de aztan kiderult, hogy ez termeszetes, osszehuzodas fele. nincs mitol tartanod.

2008. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is 27 hetes vagyok, és ahányszor megmozdulok, sétálok, bekeményedik a hasam.

Napi 10X 2 percre normális ez elősegíti a méh növekedését, később pedig a szülést-ha itt az ideje!!

Addig ha többet keményedik, magnéziumot adnak, ami jó , főleg ha használ is:) Szedjed csak és semmi baj!!:-)Nem függ a baba méretétől a keményedés, és még akármekkora is lehet a baba szülésig.-)

2008. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, a magnézium nagyon jó, és amit tehetsz, hogy pihensz ahogy csak tudsz,az sokat segít,és nem lesz gond, ne aggódj!
2008. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!