Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális h tegnap óta sokszor...

Normális h tegnap óta sokszor ugy görcsöl a hasam mintha "wc-zni" kellene de nem kell és nagyon fáj? Derekam is? Nagyon kemény sokszor?

Figyelt kérdés
30km
2011. ápr. 19. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
orvos??? ugyelet??? nem, nem normalis dolog
2011. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
30 km futás után? gondolom nem ittál elég folyadékot utána.
2011. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tom Benko ***** válasza:
Szaladás dokihoz. Hányadik hónap?
2011. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos 30hetesen, akár már vajúdás is lehet...

Szerintem nem akarsz korababát!

Tünés dokihoz, most.

Ha vaklárma mosolyogva hazaküldenek, ha nem megmentik a kicsit.

2011. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális!Nyomás az orvoshoz!
2011. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
elmulik álltalában de többször előjön,...nem kérek most negativokat de nem rohanok most dokihoz holnap mindenképp felhivom.vajúdás?az nem folyamatos lenne?
2011. ápr. 19. 20:14
 7/15 anonim ***** válasza:

A fiammal 10hetet kellett feküdnöm ilyen tünetekkel, a kórházban sikerült leállítani a méhtevékenységet. Valami elkezdődött, szerencsére nem várták ki mi. Szépen ott a kórházban kezdtem nyílni, hasonlóan fájtam, mint amit írsz.

De te tudod. Amúgy igen a vajúdás folyamatos, csak a szülés sem olvasta a róla írt tankönyvet, ki tudja neked hogyan indul. Reméljük csak edzés és egy enyhe gyomorrontás a felelős.

2011. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tünetekkel be kellett mennem, le kellett állítani. Gyógyszert szedtem a szülésig.
2011. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
remélem semmi rossz nem történik..tegnap ota van ez h hol görcsöl hol nem,de ma valahogy többször reggel ota..megvárom a holnapot minden esetre.
2011. ápr. 19. 20:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugtatásképpen: nekem az eddigi 4 terhességem és a mostani terhességem eddigi 13 hetében rendszeresen fájt a derekam. Szedtem rá magnéziumot, de semmi több. Nem hogy nem lettek koraszülöttek, hanem úgy kellett indítani a szüléseket! Van, akinél ez normális terhestünet! A hasfájás, amikor úgy érzed, wc-zni kell, az pedig lehet, hogy valóban csak azért van, mert a beleid "szórakoznak veled". Ha viszont rendszeres időközönként érzed ezeket a fájdalmakat, akkor tényleg orvoshoz kéne menni! Jobbulást!
2011. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!