Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális h tegnap óta sokszor...

Normális h tegnap óta sokszor ugy görcsöl a hasam mintha "wc-zni" kellene de nem kell és nagyon fáj? Derekam is? Nagyon kemény sokszor?

Figyelt kérdés
30km
2011. ápr. 19. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
második vagyok, nem értem a lepontozást!
2011. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én sosem foglalkozom a pontokkal, hiszen azt sem tudom, ki pontozza a kérdéseket. Megfigyelted már, hogy amint elküldted a választ, egyből mondjuk 86%-os lesz, pedig még nem is olvasta senki... Szerintem a pontozásnak semmi értelme, és nem is kell vele foglalkozni!
2011. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs, most néztem meg, mi volt a második válasz. Hát, akkor helyesbítenék: téged azért pontoztak le, mert 30 km azt jelenti, hogy 30 hetes kismama, te pedig 30 km futással "cikizted", legalábbis úgy tűnt! A bunkó(nak tűnő) beszólásokat pedig lepontozzák!

Előző voltam.

2011. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de felelotlennek tartalak. lehet, hogy csak a beleid szorakoznak, de en nem tudnek nyugodtam otthon ulni es arra varni, hogy majd itt megmondjak mi a bajod, es ne az orvos nezze meg, hogy beindult-e a szulesed...mellesleg a vajudas nem "allandoan" tart, az elejen ritkan vannak kontrakciok.

egy mar szult anyuka, aki tudja, milyen a vajudas es a koraszules

2011. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó

én is szültem már van egy 2éves lányom.szal a wc-zni akarás még éjjszaka tartott és azóta nem is jelentkezett.pontosan tudom milyen vajúdni de nem most volt..és szülésem elött 3nappal volt hasonló de akkor wc-znem is kellett vagyis ment a hasam...most meg semmi.a pocim még sokat keményedik és fáj a derekam.kedden megyek dokihoz akkor megvizsgál,félek elöbb bemenni mig nem érzem nagyon fájónak a dolgot mert pl nem szeretnék befeküdni a kórházba mert mint mondom itt a lányom,férjemnek dolgoznia kell mert nem állunk fényesen..

2011. ápr. 20. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!