Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi után 4 nappal lefeküdtün...

Mensi után 4 nappal lefeküdtünk egymással nem védekeztünk, lehetek-e terhes, ha közben iszom a cickafarkfüvet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés?IGEN
2009. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mikor tesztelhetek?
2009. ápr. 21. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A 10 napos terhességet már simán kimutatják a tesztek. Nem tom mikor voltatok együtt, de sztem lassan megveheted a tesztet.

Egyébként ha terhes vagy, mi a terved a picivel?

2009. ápr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Akkor mutatja ki biztosabban a teszt a terhességet, ha már elmaradt a mensid! Előfordul, hogy már eklőtte 1-2 nappal, azaz 10 napos terhességet kimutat, de sokan csalódtak már emiatt, miközben már babásak voltak!

Ha szeretnétek a babát (bár ha cickafarkfüvet iszol, akkor valószínű), akkor sztem várd meg a mensi elmaradását, és csak utána reggeli vizeletből tesztelj!!

Sok sikert!!:)

2009. ápr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!


Csatlakozom az előttem szólókhoz, azzal a kis kiegészítéssel , hogy van , akinek a mensi kimaradása nem jel a terhességre , mert úgyanúgy megjön neki , csak pl. rövidebb ideig tart :) Ettől függetlenül a ciklusod közepe a menstruációd előtt volt. Nem szentírás, de a termékeny napok ált. a peteérés (ciklus közepe) plusz , mínusz 2-3 nap; tehát akkor a nagyobb a valószínűség a teherbeesésre.


1 kismami

2009. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!