Lefeküdtünk a barátommal, megjött de nem olyan intenziven vérzek, rosszul vagyok a cigitől lehetek terhes?
TERHES VAGY!
Most komolyabban: védekeztetek? :)
A cigitől való undor nagyon tipikus tünet addig rendszeresen dohányzó nőknél.
Csinálj tesztet mindenképp.
ez a legalapvetőbb tünet. nem tudtad? amelyik nő nem védekezik és rosszul van a cigitől az terhes. ez orvosilag bizonyítva van.
amúgy nem. csak szimplán hülye vagy. a cigi káros az egészségre. természetes, hogy rosszul vagy tőle. ez még nem tünete a terhességnek. inkább hipochonder vagy.
Szülészet előadáson említették , hogy a cigitől való undor tünet lehet, ha addig dohányzott. Főleg, ha tényleg csak pecsételő vérzése volt.
A cigit meg sürgősen hagyd abba, mert a fejlődési rendellenességek az első pár hétben alakulnak ki, szóval nem 5 hónapos terhesen kell bekapkodni a babavédő vitaminokat. Ha nem vagy terhes, akkor sem egészséges egyébként a cigi :-P
én javasolnék mostanra egy tesztet!!!
a KÉSŐBBIEKRE MEG A VÉDEKEZÉST!!!!!!!!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!