Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor terhes vagyok,...

Most akkor terhes vagyok, vagy van esély hogy nem? Tegnapelőtt lefeküdtünk a baratommal, de sajnos nem védekeztünk.

Figyelt kérdés
eseményutánit nem mertem bevenni, mert azt mondták h attol felborul a hormonhaztartasom. ittam citromlevet, mert azt hallottam h attol kevesebb az esélye h teherbeesek.
2009. jún. 9. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy terhes vagy-e, az attól is függ, hogy a ciklusod hányadik napján vagy. Egyébként 50-50%.
2009. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogjuk megmondani hogy terhes vagy-e.

Ha nem akarsz babát, be kellett volna venni a gyógyszert. Lehet hogy felborul, de visszáll, jobb mintha babás lennél úgy, hogy nem akarod.

Ha 72 óra nem telt el, vedd be a gyógyszert, akkor még lehet segíteni.

DE: ilyenkor még nem lehet tudni hogy babás lettél-e! Azt csak kb. 14 nap múlva fogja kimutatni a teszt, ha igen.

Hány napos a ciklusod?

Vonj ki belőle 14 napot és plusz-mínusz 4 nap differenciával babás lehetsz. Ha az aktus nem abban az időintervallumban volt, akkor valószínűleg nem leszel babás. De vannak kivételek.

Citromlé??? Badarság. El ne hidd.

2009. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre megvan az esélyed. A citromlé... hát remélem legközelebb jobban felszerelkeztek. Az sem mindegy, hogy a ciklusodnak épp melyik részén jársz, minél közelebb (előtte/utána) a menseshez, annál kisebb az esélye a terhességnek, bár ez nem 0. Az esemény utáni tabletta esetleges hormonborító hatásánál sokkal nagyobb döntés vár rátok, ha netán megfogant egy gyermek. Remélem, ez nem történt meg és tényleg felelősségteljesebben fogtok eztán "együtt lenni".
2009. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez is jó kis esti mese, ez a citromlé... ha ilyen könnyű lenne, nem gondolod, hogy az óvszergyárak már rég csődbe mentek volna? Ahelyett, hogy egy kósza pletykára hallgattál volna, elmehettél volna mondjuk nőgyógyászhoz.


MOST még nem vagy terhes. Ha tegnapelőtt lefeküdtél vele, akkor mára megfoganhattál, de hogy ebből terhesség lesz-ée, vagy sem, az leghamarabb 12 nap múlva derül ki. Sok függ attól, hogy mikor volt meg a menstruációd. Ha két hete kezdődött a legutóbbi, akkor pont jókor feküdtetek le ahhoz, hogy összehozzatok egy banát. :-(


Igen, az esemény utáni tabletta egy lórúgás, iszonyat nagy a hormontartalma, jól tudod. De mégis: melyik a jobb: esemény utáni tabletta vagy abortusz? Ezt még sokszor meg fogod kapni, és joggal: ha nem mersz/nem tudsz védekezni, akkor szexelni se kellene.

2009. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jártál volna ha 72 órás tabit veszel be.

Vagy ha van annyi eszetek hogy védekezzetek. Citromlé de jó új fogamzásgátló módszer XD.

2009. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!