Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára ha mára...

Van esély a babára ha mára van ovum (13) és tegnapelőtt ill. tegnap este voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Bár mára folyt ki belőlem spermium elég sok, igy is van esély h bejutott vmennyi? és múlthéten volt nekem folyásom, tojásszerű szombaton múlt el de a naptár 13-ra irta az ovumat és együtt is voltunk vasárnap, és hétfő reggel. Összejöhet a baba?
2010. júl. 13. 17:17
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Elnézést este nem reggel:D
2010. júl. 13. 17:51
 2/26 anonim ***** válasza:

Peteérés előtt két három nappal vagy együtt a pároddal az a legbiztosabb a fogantatásra ! Az,hogy kifolyt belőled a spermium nem jelenti azt,hogy az összes kifolyt hidd el amennyi kell az benn maradt :-)

Szorítok ! :)

2010. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!:) Majd megirom jövöhét után 27-ére nem várom:D!
2010. júl. 13. 19:09
 4/26 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi hogy bele kotyogok de nekem elvileg naptár szerint holnap lesz ovum! És 28.ára nem várom! Izgulhatnánk együtt nem? Leírhatnánk hogy kinek milyen érzése van.
2010. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szijja! Háát persze:D Uhh háát nekem van egy gondom multhónap 29-én volt meg utoljára de nem normálisan ahogy szokott lenni. Rengeteget barnáztam és 2 napig véreztem de ne sokat! Miután eémúlt csináltam tesztet ami halvány pozitiv lett. Na mind1 napokra rá megint csináltam és 2 pozitivam szintén lett de utána meg 2 negativ. Na mind1 most nem tudom h sikerült e teherbe esnem, de azért ráprobálkoztunk erre a hónapra is. Rgyébként meg 3 hónapig szedtem csak fogamzásgátlót, szal nem is az h évekig ugyhogy remélem h összejön! mi tegnapelőtt meg tegnap este együtt voltunk a párommal!
2010. júl. 13. 19:30
 6/26 A kérdező kommentje:
Ti h álltok?
2010. júl. 13. 19:30
 7/26 A kérdező kommentje:
És öhm egy kicsit stressz meg idegeskedés alatt voltam, annyira nem befolyásolja h nem termékenyülhetek meg?
2010. júl. 13. 19:51
 8/26 anonim ***** válasza:
Szia utolsó vagyok! Nekem tavaly nyáron volt egy vetélésem sajnos. Decemberbe kezdtünk el próbálkozni (akkor telt le a 6 hónap dokim mondta hogy annyit várjunk) de azóta sajnos semmi. Szerintem az lehet a baj, hogy nem a peteérés napján voltunk együtt. Sokan mondják hogy bármikor teherbeeshet az ember, de hát nem vagyunk egyformák. Szóval most úgy állunk hogy holnap lesz peteérésem ciklus.hu szerint, tegnap együtt voltunk este, ma délben és holnapra is tervezzük. :) Remélem így már azért összefog jönni. És hát tudom hogy nem szokás meg nem normális de zuhanyzásnál azért megnéztem a méhszájamat amit most alig érek el és puha azt hiszem ez jó jel nem? Mindenesetre szorítok hogy neked is sikerüljön!!!
2010. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Uhh annyi kérdésem van... Öhm pénteken szted elmehetnék nőgyógyászhoz megvizsgátatni magam h a multhavi hónapban tehes lehettem.e?
2010. júl. 13. 20:05
 10/26 A kérdező kommentje:
Sztem igen!
2010. júl. 13. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!