Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a babára ha mára...

Van esély a babára ha mára van ovum (13) és tegnapelőtt ill. tegnap este voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Bár mára folyt ki belőlem spermium elég sok, igy is van esély h bejutott vmennyi? és múlthéten volt nekem folyásom, tojásszerű szombaton múlt el de a naptár 13-ra irta az ovumat és együtt is voltunk vasárnap, és hétfő reggel. Összejöhet a baba?
2010. júl. 13. 17:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ja és hogy az utolsó kérdésedre válaszoljak! Szerintem nem befolyásolja! Én mindig olyan nőkre gondolok akik még korai terhesek voltak és akkor érte őket nagy csapás (pl. meghalt valaki). És mégis megmaradt a babájuk.
2010. júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Erre nem válaszoltál:D

És öhm egy kicsit stressz meg idegeskedés alatt voltam, annyira nem befolyásolja h nem termékenyülhetek meg?

2010. júl. 13. 20:06
 13/26 A kérdező kommentje:
Értelek! Remélem h nem lesz semmi baj! Azért naon drukkolok nektek!
2010. júl. 13. 20:07
 14/26 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam is :D
2010. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Reméljük h mindkettőnknek összejön ja és....
2010. júl. 13. 20:08
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz nyugodtan dokihoz! Elmondod neki is hogy mi volt. Egy vizsgálattal nem veszítesz semmit. De azért majd szorítok hogy jó híreket mondjon!!! :)
2010. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nekem volt már 3-4 max 5 napos már nem is tudom sűrű meg vizes folyásom, ugyhogy remélem h a naptár igazat mondd h ma van peteérésem. Mert ugye hiába irja azt h mikor kéne lennie, lehet h nem is akkor van! Szted ma lehet? h előtte volt folyásom?
2010. júl. 13. 20:09
 18/26 A kérdező kommentje:
Csak ha mégis most jönne össsze a baba akk ugye megvizsgál de nem akarom h elmenjen a vizsgálattal, mert ezekben a napokban lesz majd a beágyazódás azaz hétfőre irja a naptár!
2010. júl. 13. 20:10
 19/26 A kérdező kommentje:
Szted micisnáljak? Elmenjek? egyébként hány éves vagy ha megkérdezhetem:D
2010. júl. 13. 20:11
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát én úgy tudom hogy a peteérés előtti napokban vizes, tojásfehérjeszerű folyás van. De itt te is megnézheted:

[link]

2010. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!