Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nem éreztem a babám, olyan...

Ma nem éreztem a babám, olyan rossz, mitől lehet?

Figyelt kérdés
20 + 4 hetes vagyok, és már 4 hete érzem a babám, sokszor csak gyengén de van amikor jobban, Mára virradóra nagyon rosszuil aludtam és fáradt voltam egész npa a munkahelyen nagyon és ma egész nap nem éreztem a babám és mostmár mindjárt vége a napnak :( Olvastam, hogy ennyi idősen még van hogy nemérezni egy darabig.... más is van így? Olyan rossz :(
2009. ápr. 20. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam így, ilyenkor nagyon bepánikoltam. Pedig valószínűleg nincs baj, csak ilyenkor még annyira pici a baba, hogy bőven van helye forgolódni, lubickolni, anélkül, hogy éreznéd. Próbáld ki, hogy a hátadra fekszel, lelógatod a lábad az ágyról és koncentrálsz egy picit, megsímogatod a pocakodat. Előbb-utóbb biztosan meg fogod érezni.


Üdv: 4 hónapos kisfiú anyukája

2009. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy egy kicsit lustàlkodott ma a babàd, szerintem semmi komoly, valoszinu nyugodt baba lessz:)
2009. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hamarosan a 24. hetet töltöm be és még mindig nem érzem órákig a babámat.Reggel bejelentkezik,rúg párat aztán mintha nem is létezne.Este próbálkozok vele,hogy simogatom a pocim,néha óvatosan megnyomkodom (védőnő tanácsára).De akkor sem mozdul meg.Aztán amikor éjszaka felébredek mozgolódik egy kicsit és megint semmi... Látszik,hogy már most az van amit Ő akar :-)Rossz,hogy csak néha néha érzem,de szerintem is ez a természetes.Remélem 1hónap múlva Te már sokkal intenzívebben fogod érezni a picidet.Sok sikert kívánok hozzá.

Boldog babavárást!!!

2009. ápr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!