Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kevesett mozgott ma...

Másnak is kevesett mozgott ma a babája? Ma alig éreztem őt. Lehet h a rossz idő miatt? 28 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Már 4 napja alig érzem őt.Ma egy kicsivel aktívabb volt de nem vitte túlzásba.Most kezd megint élénkülni.Megviseli őket az idő!Minden jót nektek!27 hetes kismama
2009. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A miénk sem vitte ma túlzásba, én is 28 hetes vagyok.
2009. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

37,1 hetes vagyok, nekem se vitte tulzasba, de azert jelezte, hogy van.


mondjuk nekem tegnap 8 oran keresztul (!) rugdalt, szóval én betudtam annak, hogy nagyon kifáradt szegénykém.

2009. febr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra vagyok kiirva,ahoz képest az én babom nemigazán akar pihenni ,sokszor azon gondolkodom hogy mikor alszik egyáltalán mert éjjel is sokat mocorog

Boldog babavárást és könnyü szülést!

2009. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan még csak 25 hetes vagyok, de két napig nekem is alig mocorgott. Viszont tegnap későn este (úgy 10 körül) elkezdte és alig tudtam elaludni annyira rugdalózott és ma reggel is már, ahogy felébredtem, ő is felkelt és elég erőteljesen tudtomra adta, hogy ébren van. De máskor is így volt, hogy egyik nap lustálkodott és utána köv. napon bepótolta. Azt is mondják, hogy már ők is megérzik a frontokat.

Minden jót!

2009. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!